Lmc Marka Çekme Karavanlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan VARHUB Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,758

VARHUB

Kamp III
Yer
Ankara
Merhabalar, eşim ve ben uzun zamandır çekme karavan bakıyoruz ve LMC marka karavanları inceledik. Ankara'da bu markayı görmeden önce bilmiyorduk. Kamplarda da bu markayı pek göremedik. Kullanan bilen bir karavancı varsa eğer fikirleri bizim için çok değerli olur.
Birde bu karavanların üstü ve altı fiber kaplama, bu iyi midir yoksa sıkıntılı mı, çünkü bir yerlerde sanki dolu yağışında tavanda sıkıntı yaşanabileceğini okumuştum.

Etiketler
Merhabalar, eşim ve ben uzun zamandır çekme karavan bakıyoruz ve LMC marka karavanları inceledik. Ankara'da bu markayı görmeden önce bilmiyorduk. Kamplarda da bu markayı pek göremedik. Kullanan bilen bir karavancı varsa eğer fikirleri bizim için çok değerli olur.
Birde bu karavanların üstü ve altı fiber kaplama, bu iyi midir yoksa sıkıntılı mı, çünkü bir yerlerde sanki dolu yağışında tavanda sıkıntı yaşanabileceğini okumuştum.
Fiber kaplama sağlamdır. Dolu yağışında sıkıntı olmaması lazım. LMC markasını pek tanımıyorum. Sanıyorum yeni bir marka.

Fiber kaplama sağlamdır. Dolu yağışında sıkıntı olmaması lazım. LMC markasını pek tanımıyorum. Sanıyorum yeni bir marka.
Ya evet, yani Türkiye'de çekme karavan denince (tabi yabancı markalar için) malum Adria, Bürstner, Weinsberg, Knaus, Hymer vb... isimler ön plana çıkıyor. LMC'yi bizde hiç duymamıştık. Bu nedenle forumda bu markanın kullanıcı deneyimi var mı onu öğrenmek istemiştim.
Özellikle satış konusunda markanın bu alt ve üstün fiber olması ön plana çıkıyor, ayrıca Almanya'daki reklamlarında 12 yıl sızdırmazlık garantisi de veriyorlar. (pardon bu garanti Türkiye'de de geçerli zannedersem)

Ya evet, yani Türkiye'de çekme karavan denince (tabi yabancı markalar için) malum Adria, Bürstner, Weinsberg, Knaus, Hymer vb... isimler ön plana çıkıyor. LMC'yi bizde hiç duymamıştık. Bu nedenle forumda bu markanın kullanıcı deneyimi var mı onu öğrenmek istemiştim.
Özellikle satış konusunda markanın bu alt ve üstün fiber olması ön plana çıkıyor, ayrıca Almanya'daki reklamlarında 12 yıl sızdırmazlık garantisi de veriyorlar. (pardon bu garanti Türkiye'de de geçerli zannedersem)
Bürstner gibi bir Hymer Grup markası.

Grubun tüm markaları aşağıdaki gibi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Geri