LR Defender 6x6

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan asker Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 24
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,260

asker

Kamp I
int de buldum acaba orjinal 6x6 mı

Foley180inch

001

Defendercamper6x6

Eu6x6

Foleysv

Etiketler

Ynt: LR Defender 6x6

ilk defa rast geliyorum varlığına ihtimal bile vermezdim bir ara internette gördüm resimlerini de hayranları abartmış demiştim lakin karavan ve ağır işler için mantıklı ve şirin araç :smiley: 6x6 4x4 le başa çıkamıyoruz :smiley:

Sonradan yapma genelde bu araçlar, LR Special VEhicles imalatı olanları da var...
Camper platformu olarak muhteşem...

içlerinden çok güzel hazırlanmış olanlar var güzel duruyor

bu tip bişey mercedes G serisinde de mevcut orjinal mi yapma mı bilmiyorum ama böyle bişey

G66

Me001

land roverı 6x6 yapmak kadar kolay bişi yok mantıklı olup seri 3 landı olan ve meraklı olan kişiler anlar dikkat ederseniz landların arkada koca bir delik vardır ordan sanzımana saft koyuluyor sanzımanın üzerindede bir kapak var orkaya bi dingil biraz ugrastıktan sonra tamam olur

ömer_20' Alıntı:
land roverı 6x6 yapmak kadar kolay bişi yok mantıklı olup seri 3 landı olan ve meraklı olan kişiler anlar dikkat ederseniz landların arkada koca bir delik vardır ordan sanzımana saft koyuluyor sanzımanın üzerindede bir kapak var orkaya bi dingil biraz ugrastıktan sonra tamam olur
seri 3 ve aşası defender,lerdeki arkasındaki delik 3. diferansiyel için degıldır ama dediginiz dogrudur ordan şaft cıkarabılırsınız sadece alternatıf aletler (su pompası, jenerator,vs,vs) zaten diferansiyele giden saft ile  ordan cıkartılacak şaft ,in devri ayni degildir.

ömer_20' Alıntı:

serieslerde o şaft orjinal halinde takviye kolunu boşa atınca dönüyor, H ya da L modda 3 şaft da aynı anda aynı hızda dönmediklerinden bence de işe yaramaz

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR