Lr Discovery 2 Şanziman Sorunu?

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Burak karakızlı Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,374

Burak karakızlı

Yeni Üye
Mesajlar
2
Tepkime Puanı
0
Merhabalar. Aranıza yeni katıldım. 1 hafta önce offroad videoları izleyerek heveslenip kendime bir Disco 2 TD5 aldım. Aracın Cemafer ustadan çıktığı, çok fazla sorunu olmadığı söylendi. Bende aracı alıp Altın Garage Yasin ustaya götürüp, her 2001 model araç satın alan kişinin yapması gerektiği gibi bakımını yaptırdım. İstanbuldan izmire uzun yol yaparak, istanbulda da şehir içinde gazlayarak, izmire geldim. Burada bir yere gittiğimde kaldırıma çıkmak istedim. Ön lastikler çıktı fakat arkalar çıkmadı. (Yüksek bir kaldırım değildi ve araçta yükseltme kiti 34 lastkler vs var). Daha sonra bende arabayı bırakıp 2 dk işimi halledip geri döndüm. Daha sonra aracım vites değiştirirken D ye geçmedi. Fakat R de geriye hareket etti. Fakat 1 e aldığımda tekrar hareket etti. Biraz vites değiştirmeyi denedim ama düzelmedi.
Şuan sadece 1 de ileri R de geri gidiyor.
Sizce sorun ne olabilir ?
Teşekkürler 🙏🏻
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,220
Mesajlar
1,515,465
Kayıtlı Üye Sayımız
171,852
Kaydolan Son Üyemiz
__yasin__

SON KONULARGeri
Üst