Lr Discovery Almak İstiyorum Yardım Lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gokdogan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 88
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 49,884
Ynt: Lr Discovery Almak İstiyorum Yardım Lütfen

Bu gün servise gittim 2006 dan önceki araçlara bakacak. Cihazımız yok dediler. Mekanik sıkıntı olursa bakarım, elektronik kısımlarda sıkıntı olursa. Bakmayın dedi usta. Yani şimdiden tedbirini almam gerek. Yoksa. Disco ile Kayseri'de başbaşa kalacağım. Yetkili servis var etkili servis yok. Hakkını yemeyelim Burhaneddin usta kişisel olarak ilgilendi uğultu sesi geliyordu. Önemli olmadığını. Pervaneden geldiğini söyledi. Servis ve deneyimli usta desteği olmadan her yerde disco ya binmek Kolay değil sanırım.

Etiketler

selam siz kayseridesiniz arabayi nereden aldiniz bilmiyorum ama bence alir almaz genel bir bakimdan gecirmek sart sonucta 10 yasinda ve 200bin uzeri km yapmis araclar kimi insan bizler gibi duyarli ve titiz olmayabiliyor araclarina karsi ve kayseri de kafaniza yatan bir usta yok ve bulamiyorsaniz kayseri ankara arasi antalya ankara dan daha yakin bence en kisa zaman da gaye otomotiv le gorusup bir randevu alin bilemiyorum ne işle mesgulsunuz ama bir cumartesi gunu sabahtan orada olursaniz check up biter yapilmasi gerekenler yapilir degismesi gereken yag su vs degismis olur
tabi tamamen sahsi fikrimdir

Çok teşekkür ederim kıvanç bey. Aslında bende o niyetle gitmiştim servise fakat cihaz yok vb bişeyler söylediler. Öğretmenim. Nasipse yarı yıl tatilinde gitmeyi düşünüyorum. Gaye otomotivde randevu alacağım..

Merhaba Gökdaoğan Bey ve diğer arkadaşlar bende sizin gibi bir LR Discovery 2 almak istiyorum ama herkesin dediği gibi bir türlü cesaret edemedim ama artık kısmetse bu sefer almaya karar verdim ve bir kaç araç buldum hatta bir tanesi linkte verilmiş aslında GC 2006 model de olabilir halen kararsızım :smiley:) Bu arada adım Serkan İstanbul avrupa yakasında yaşıyorum yaş 39 :smiley:Lütfen maruz görün arazi aracı hiç kullanmadım :(( hayata bir kere geliyoruz ve bende artık 4x4 almak istiyorum yada LC Prado 4.0 bakıcam ama kafam karışık siz değerli ustalardan bu araçlarla ilgili bilgi alabilirmiyim bulduğum araç aşağıdaki araçtır yada bana önerebileceğiniz bir araç varmı ?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-2004-model-discovery-179088237/detay
Herkese çok teşekkür ederim yardımlarından dolayı

gokdogan bey
artik siz yardimci olursunuz deneyimlisiniz bu konuda :smiley:

Kıvanç Bey ,
Sizde yardım edebilirsiniz :smiley:Her türlü öneriye fikir alışverişine açığım

archway' Alıntı:
Kıvanç Bey ,
Sizde yardım edebilirsiniz :smiley:Her türlü öneriye fikir alışverişine açığım
elbette elimden gediğince varsa sorulariniz yanıtlamya calisirim ama gokdogan bey cok yakin tarihde disco2 aldigi daha taze bilgilere sahiptir ;) diye latife ettim yardimci olur diye

selamlar arkadaşlar. iki gündür internete giremedim. iki gündür yanıtsız bıraktığım için özür dilerim. biraz mahcup hissetim kendimi. yardım olarak ne gerekiyorsa seve seve yaparım. burada ki arkadaşlara ayrı bir saygım var. rumuzları hatırımda kalmadığı için şimdilik isimlerini zikredemiyorum. fakat kıvanç bey,erdinç bey sakyüz, mohawk ve voyvoda4 nickli değerli arkadaşların yorumları bana oldukça yol gösterici olmuştu.
şimdi taze fakat tam oturmamış bir disco deneyimim var. diğer ifade ile hala anlamaya, araca ısınmaya, benimsemeye çalışıyorum. deneyimlerimi paylaşmaya çalışırım.

hatta sayın archway disco almaya karar verirseniz vaktiniz olursa sizi kayseriye davet ediyorum. buyurun gelin bizzat aracı test ederek kanaatınızı rahat oluşturursunuz. çünkü ben almadan önce yakından görme ve test etmeyi vb merak ediyordum. tl yazıyorum(505 265 7454) ararsanız özeldende görüşürüz. linkdeki aracı ve diğerlerinide görüşürüz.

4x4 gerçektende bir yaşam tarzı. insanlar sorduğunda izahını kişilere göre yapıyorum. mesela ''siz sanki hergün dağa taşamı gidiyorsunuz ''diyorlar. bende gidememe ihtimaline karşı tedbir alıyorum, aracım olsunda gidemesemde olur diyorum.
ilk defa arazi aracı alacakmışsınız. gezenbilirdeki duayenleri dikkatle takip etmenizi öneririm. hepsi bu işin uzmanları. hangi araç olursa olsun 4x4 ve arazi meselesi bu platformda gayet güzel izahını buluyor. ben çok istifade ettim etmeye devam ediyorum.
benim ilk aracım Suzuki idi. zihnimin bir uzunda disco vardı. fakat bir türlü cesaret edemiyordum. bütün riskleri aldım. ne olacak sanki dedim. birden kendimi disconun içinde buldum pişman da değildim. tabii kayseride olmanın bazı dezavantaşları yok değil.
şimdilik selamlar

Cepten internete girdiğimde yazılarınızı verilen yanıt ve Son yazılan konular üzerine gelip tıkladığımda Son yazılara ulaşıyor fakat yazılarıma cevap kısmına tıklayınca değişik konular isimli başlığa yönlendiriyor. Beni biraz yordu bu iş.

Yeni bir araç edinme arifesinde hepimizin yaşadığı sıkıntılı ve zorlu süreçleri geçerek aracınıza kavuştuğunuz için sizi kutluyorum.
Umarım yeni aracınızla beklentilerinize erişmiş bir kullanıcı olarak mutlusunuzdur. Keyif dolu kullanımlar diliyorum.
Araç edinme sürecinde deneyimlediğiniz durumları, "Discovery I-II Fiyat Aralığı" başlığı altındaki yazımı inceleyerek değerli görüş ve önerilerinizle birlikte orada da paylaşmanızdan memnuniyet duyarım. Saygılar...

Merhabalar,
2002 td5 disco2 aracımı satabilirim
163000km de oto mekanik Hüseyin usta bakımlı
Detaylı bilgi telefondan verebilirim 0535 2319090
Fotograf ayrıca paylaşırım

Selamlar
Mustafa

zaya' Alıntı:
Merhabalar,
2002 td5 disco2 aracımı satabilirim
163000km de oto mekanik Hüseyin usta bakımlı
Detaylı bilgi telefondan verebilirim 0535 2319090
Fotograf ayrıca paylaşırım

Selamlar
Mustafa

Günaydın Mustafa Bey. Aracınız Hüseyin Usta (Hüsoff) kontrolünde ise zaten top listemde olur. Telefonda detayları konuşuruz.
Sizin için de sakıncası yoksa ben ve ilgilenebilecek arkadaşlar adına fikir edinerek ön değerlendirme yapabilme amaçlı olarak aracın güncel durumu ve fotolarını aşağıdaki topik te paylaşır mısınız? Saygılar...
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=108498.0

Merhabalar,

2002 model (2006 tarfik çıkışlı), 163,000 km'de oto mekanik huseyin usta bakımlıdır. 2013 aralıkta ben almıştım.
muayene 1ay önce yapıldı. lastikler geçen yaz başında yenilendi. ilgilenen arkadaşlara telefonda ayrıca bilgi verebilirim 0535 2319090. malum siteye henuz ilan vermedim. Araç oldukça diridir. ayrıca soft bull bar var.
yurtdışına eğitim için çıkma planım nedeniyle satmayı düşünebilirim.
aklımdaki rakam 19,600 dolar.umarım site üyelerinden biri alır.
boyuttan dolayı resim ekleyemedim.

Selamlar,
Mustafa

IMG 5028

Hakan bey merhaba,
birkaç bilgi ve resim paylaştım. sanırım ilan panosunda yayınlamam gerekiyor.

IMG 5031

zaya' Alıntı:
Hakan bey merhaba,
birkaç bilgi ve resim paylaştım. sanırım ilan panosunda yayınlamam gerekiyor.

Selam Mustafa Bey. Aracınız sizinde belirttiğiniz üzere oldukça diri duruyor. Bakım adresiniz (hüsoff) ise bana göre zaten en önemli referans durumunda. Keşke diyerek iç geçirdim, çünkü aklınızdaki rakam beni çok aşar. Umarım forum içerisinden ve yurt dışı planınıza denk düşecek bir tarih aralığında satış gerçekleştirirsiniz. İlanı aşağıda yer alan topicten verebilirsiniz, fotoğrafları daha da zenginleştirirseniz ilgilenecek arkadaşlar açısından doyurucu olacaktır diye düşünüyorum. Saygılar...

http://www.gezenbilir.com/index.php?board=214.0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR