LÜTFEN OKUYALIM HAFTASONU BELGRAD ORMAN GİRİŞİNDE YAŞADIĞIM İLGİNÇ DURUM...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ÇAAKIR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,295

ÇAAKIR

ÇAAKIR
Yer
istanbul
:mad: HAFTASONU BELGRAD ORMAN ında AİLEMLE YAYA YAYA OLARAK YÜRÜYÜŞ YAPMAK İÇİN ANA GİRİŞ KAPISINDAN GEÇMEK ÜZEREYDİK BİR SES GİRİŞ ÜCRETLİ YOKSA GEÇEMEZSİNİZ İÇERİ ŞAKA YAPIYOR ZANNETTİM GÜLDÜM GERÇEKTEN DE CİDDİ CİDDİ PARA İSTİYOR HAFTA İÇİ VATANDAŞA ARAÇSIZ GELENLERE ÜCRETSİZMİŞ HAFTASONU ARAÇSIZ GELENLERE ADAM BAŞI 10 TL PARALIYMIŞ BUNE SAÇMALIK NEY MİŞ ÖZEL İŞLETMEYMİŞ KİRA VERİYORLARMIŞ DA SANKİ İÇERİDE ÖZEL HAZIRLANMIŞ YAYA YOLU VE BİSİKLET YOLLARI VARDA SANKİ PARA İSTİYORLAR TERBİYESİZLER RESMİ BİR YAZI MİLLİ PARK MÜDÜRLÜĞÜNDEN OLAN BİR YAZI İSTEDİM GÖSTEREMEDİLER FAKAT ISRARLA TERBİYESİZ İNSANLAR HALA PARA İSTİYORLAR BENİMLE BERABER KAPIDA BEKLEYEN SAYISI ARTTI TABİYKİ VE POLİSİ ÇAĞIRDIM POLİS GELİNCE VERDİĞİ CEVAP ŞEREFSİZLERİN BUSEFERLİK GEÇİN OLDU SEN KİM OLUYORSUN Kİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞINA VERGİLERİNİ VEREN İNSANLARDAN BİRDE ALLAHIN YARATMIŞ OLDUĞU 100 YILLARA DAYANAN BÜYÜK BİR GEÇMİŞİ OLAN BİR ORMANDA KIYAK YAPIYORSUN YARIN NASİP OLURSA EĞER BU DURUMU KONUŞMAK İÇİN MİLLİ PARKLAR MÜDÜRÜYLE KONUŞMAK İÇİN GİDİCEM ŞİKAYET EDİCEM - GEREKİRSE ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA ANKARADA İŞİM VAR ORDADA ORMAN BAKANLIĞINA KADAR TAŞIYCAM OLAYI İSTANBULDA YAŞAYAN VE DOĞAYA DUYARLI OLAN TÜM ARKADAŞLARIMDAN LÜTFEN 2-3 TEMİZ ORMAN HAVASI ALMAK İÇİN AİLELERİMİZLE ADAM BAŞI 10 TL PARA VERİPTE BU ZİHNİYETTEKİ SOYGUNCULARA FIRSAT VERMEYELİM DİYORUM ÖZEL İŞLETMEE DİYORLAR BELGRAD ORMAN İÇERSİ FUHUŞ YUVASI OLMUŞ + AÇIK HAVA MEYHANESİ OLMUŞ AİLENLE BİLE GEZERKEN KAFANI SAĞA SOLA ÇEVİRİYORSUN ONDAN SONRADA ÖZEL İŞLETMEDEN BAHSEDİP PARA İSTİYORLAR LÜTFEN DUYARLI OLALIM FIRSAT VERMEYELİM .

Etiketler
Ynt: LÜTFEN OKUYALIM HAFTASONU BELGRAD ORMAN GİRİŞİNDE YAŞADIĞIM İLGİNÇ DURUM...

böyle moral bozucu olaylar yaşanıyor maalesef benimde basıma bir sahil kenarında gelmişti böyle bişey ama ben sizin kadar sabırlı değildim kırdım ağzını burnunu bunlara böyle yapacaksın abicim git wer dilekçeni yarın bizimde başımıza gelebilir. geçmiş olsun

Ynt: LÜTFEN OKUYALIM HAFTASONU BELGRAD ORMAN GİRİŞİNDE YAŞADIĞIM İLGİNÇ DURUM...

doğru söylüyorsun kardeşim dediğin gibi ama napıcan karşımdaki insan dediğim insan ordaki görevli bayandı ama tavır mimik ler konuşma tarzı bir bayana yakışmıyor ordaki kurt köpekleri bile daha uysaldılar şikayet konusuna gelince peşini bırakmıycam bu işin

Merhabalar,
Olur, olur yavaş yavaş alışacağız, ben yazınca bazan bana kızıyorlar.Türkü söyleyin geçer, ben öyle yapıyorum.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

valla türkü mürkü işini bilmem ama sövdüğüm kesin böyle insanlara alışıcağımıda sanmıyorum kazık yemeğe alışanları taktir ediyorum saygılar

Bu işler türkü mürkü söylemekle düzelmiyor bu gibi yerlere elimizden geldiği kadar şikayet edelimki bu gibi yerler düzene girsin türkü söylemeyi çok sevenlerde gitsin kaset çıkarsın. ;D ;D ;D ;D

Merhabalar arkadaşlar,
Doğrudur ben türkü dinler, türkü söylerim.
Kolay kolay değil hiç küfür etmem, etmedimde sizlerde etmeyin derim.Becerebilirsem gözünün üstüne imza atarım, belkide onun imzasını gözümün üzerinde ben taşırım kimbilir.
Kaset işine gelince zaten bana hiç bir patron kaset yapmak için para harcamaz, bendede kaset yapacak para olmadı, olamazda o nedenle kaset işi yatar.Ne yapalım ben söyler, ben dinlerim ne güzel (kendin pişir, kendinye gibi).Sizlerde kızınca benim dediğimi yapın türkü söyleyin derim.
Türkülerle kalın, sağlıkla kalın.

Alınan ücrete karşılık her hangibir makbuz veriyorlarmı. Yoksa deynekçi misalimi yapıyorlar.

orman kamp piknik alanları ihale ile işletmecilere veriliyor.adamlar ihale ile alıyorlar.otobüsle gelip ormana hertürlü pisliğini bırakıp giden yöresel derneklerin pisliğini günlük piknikçişlerin pisliğini bilumum çöpü işletmeci temizliyor.tuvaletler vs buna dahil.biz milletçe doğa düşmanı ve bencil insanlarız.bütün gün davul zurna eğlenip yaktığı ateşi bile söndürmeden giden hertürlü çöpünü doğaya atan,ağaçlara zarar veren bizleriz.işletmeciler bütün bu hengameyi temizleyip bir sonraki hafta yeniden içine edilsin diye hazırlık yaparlar.bir pazar akşamı o piknik mesire yerlerinden birine gidin haksızmıyım görün.ayrıca fuhuş bence abartı jandarma hafta sonları nefes aldırmıyor.hafta içi atlı jandarma dahil hertürlü tedbir var.önüne gelenin gireceği kadar başıboş bırakılırsa bir avuç kalan istanbul yeşilide mahvolacak.birkaç kendini bilmez arazi aracı sahibi yüzünden arazi araçları içinde önlem var artık bentlerde.birazda çuvaldızı kendimiize batırsak suçun kendimizde olduğunu görsek hiç fena olmaz.ücter ödemeden girilebilen şile ömerli ormanlarının içler acısı hali gözümüzün önünde.geçen hafta beyoff oyunlarının yapıldığı alan ve hemen yakınındaki kamp alanı.pisliği görmeliydiniz.ve çamuru görenin dalıp çıktıktan sonra asfalta bıraktıkları pisliği.

Rahmetli amcama ait Gökova Boncuk Kampigde bunlara benzer çok olaylar yaşandı cebine üç beş lira koyan kendini bilmezler kamp alanına bedavaya girmeye çalışıyorlar arkadaşım burası kamp alanı her önüne geleni içeriye almıyoruz dendiğinde burnunun önünü göremeyen alkolikler aslan kesiliyorlar hemen atıp tutmaya başlıyorlar yok milletvekilinin yakınıyım yok bilmem kim belediye başkanının kardeşiyim yok ben şunun yeğeniyim veya sessiz sakin içeriye giren arkadaşlar iki saat sonra adeta canavar kesilip kampın içinde off road yapmaya kalkıyorlar insanımız okadar bencil ve cahilki hiç karşı tarafa saygısı kalmamış bu durumlara müdahele etmek isteyen işletmeciler haksız duruma düşürülmek isteniyor aynı kamp yerinde yabancı konuklarda var neden onlarlada bir sorun olmuyor hiç bunu düşünen varmı.

Murat Cesur arkadaşımın yazdıklarına katılıyorum ve bu konu hakkında bir daha düşünmenizi istiyorum.

10 senedır buraları ısgaletmeye basladılar demekkı ıyıce yayıldılar, nasıl oluyor bende anlamadım..

MURAT BEY YAZDIKLARINIZ GÜZEL SAYGI DUYUYORUM FAKAT ABARTI DEDİĞİNİZ FUHUŞ OLAYINI BİR GÜN İSTERSENİZ ARAÇLARLA KEYİF- PİKNİK YAPAN VATANDAŞLARA RAHATSIZLIK VERMEDEN BELGRAD IN YUKARILARINA DOĞRU YOLCULUKL YAPALIM YADA SİZİN YOLUNUZ DÜŞERSE SAĞA SOLA DİKKATLİ BAKIN DERİM GÖZÜNÜZDEN KAÇMIŞ JANDARMA KONUSUNA GELİNCE 8 YILDIR JEEP MARKA ARAÇLARIMLA BELGRAD ORMANLARININ İÇİNDEN GEÇİP YOL DIŞI BAŞLADIĞINDA ARACIMI ÖZGÜR BIRAKIYORUM BENİMLE ÇAMURDA MÜCADELE ETSİN DİYE YALNIZ BU BÖLGELERDE JANDARMA YA HİÇ RASTLAMADIM AÇIKCASI BELGRAD BÖLGESİNDE PİKNİK ÇİLERİN ARASINDA VE YA YAKININDA OFFROAD YAPAN DA GÖRMEDİM TAKDİRİNİZE SIĞINIRIM AĞIR ARAZİ ARACI OLAN ARKADAŞLAR DERDİMİZ HAVA ATMAK DEYİL MİLYONLAR HARCADIĞIMIZ ARAÇLARIMIZLA VE ZATEN MÜCADELEMİZ DOĞA YA KARŞIDA OLAMAZ TEMİZLİK KONUSUNDA SİZE KATILIYORUM AMA ANA KAPIDAN GİRİŞ YAPIYORSANIZ VE ALİNİZDE PİKNİK SEPETİNE DAİR BİR ŞEY YADA ÇİZGİLİ PİKNİK PİCAMANIZ YOKSA ÜSTÜNÜZDE YÜRÜYÜŞ KIYAFETLERİYLE OARADN İÇERİ GİRMEYE ÇALIŞIYORSANIZ PARA ÖDEMEK NEYİN NESİ BEN BUNU ANLAMIYORUM !!!!!

ben aldığımız nefes için sayaç takacakları günü bekliyorum :smiley: bir o kaldı

dostlar, anlaşılmayacak bir durum yok..Bu durum, 1984 den beri ülkemizde uygulanan ekonomik politikaların belgrad ormanlarındaki durumu..eğitim paralı hale getirildi, paran yoksa çocuğunuz devlet okullarından hiçbirşey öğrenemez, ver parayı gönder koleje..sağlıktan devlet elini çekti, iyi hizmet, tedavi istiyorsan bastır parayı özel hastaneye..yollar paralı hale geliyor..heryere parayı bastırıp gideceksin..ormana para ile gireceksin..2b arazileri denen şey, önceden planlı olarak yakılan devlet orman arazilerinin imara açılması, büyük rantlar ortaya çıkmasıdır..yakında çölleşmiş, erozyondan sel basan ama içecek su bulamayacak bu ülke.. şehirlerde içme suyunu süt fiyatına içiyoruz..
Hazır olun, çok yakında ülke havasını soluyorsunuz, ayda fert başı şu kadar zorunlu nefes vergisi isteyecekler..eşeği seven geğirmesine katlanır, bu millete müstahak...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.