Mağara Fotoğrafları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Sukuşu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 172
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 105,303
Ynt: Mağara Fotoğrafları

2 hafta önce haftasonu için zonguldaktaydım.Keşfe açık o kadar çok mağara var ki, bunlardan yalnızca gökgöl mağarası turizme açık,onunda yanlış hatırlamıyorsam 825 metresi(Tamamı yaklaşık 3.000 metre). İşte o zaman bu işin eğitimini almak ve buradaki mağaralara keşif gezileri yapmak istedim.Ama bu işin eğitimini alabileceğim bir yer bulamadım ankarada ne yazık ki :-[ :-[ :-[

Etiketler

Mağara araştırma derneğine bizzat gitsen, isteğini, talebini, yüzyüze belirtirsen yardımcı olurlar diye düşünüyorum. Ben eğitimi oradan almadım ama onlarda veriyor. İstanbul'da olduğum için oradan tanıdığım birisi yok.

http://indigodergisi.com/galeri/dunyanin-dogal-harikalari/Jeita_Grotto_kristal_magaralari_1.jpg

Burası da dünyanın doğal harikası Jeita Grotto..Lübnanın başkenti Beyrut yakınlarında bulunuyor.Jeita Grotto bir kristal mağarası...
Fotoğrafı görünce çok şaşırdım,bizim mağaradan hiçbir farkı yok...

Kırklareli DUPNİSA ...
[attachment=1]
[attachment=2]
[attachment=3]
[attachment=4]

Recovered 71744 400x300

Recovered 94016 400x300

Recovered 75200 400x300

Recovered 98752 400x300

Recovered 102464 400x300

Eklediğim fotoğraflarım Format yüzünden silinmişti.Tekrar geri kazandığım ve sizlerle paylaşabildiğim için mutluyum.Herkese selamlar....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR