DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
  1. NISSAN X-TRAIL'İ BATI TOROSLAR'DA TEST ETTİK!. OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Mağaraya Giriş

'MAĞARACILIK' forumunda Sukuşu tarafından 13 Ocak 2007 tarihinde açılan konu 23845 kişi tarafından okunmuş, 21 cevap yazılmıştır

1. colt35

colt35 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    6
    Can atıyorum böyle bir spor yapabilmek için ama bir türlü imkanım olmuyor. Kendi çapımda araştırmalar yaparak bütçem dahilinde tedarik edebildiğim ekipmanlarda edindim. Örneğin kafa lambaları,ışık çubukları,termal battaniye,outdor bıçaklar ve çakılar,matara,termos,magnezyum çubuğu,küçük ilkyardım kitleri,bu işler için uygun sırt çantası vs... Ama dedim ya bırakın doğa sporlarını kampçılıği etrafımda bu tür aktivitelere ilgi duyan bir insan bulupta iki kelime muhabbet bile edemiyorum. Bu konularda bir deneyim yaşamadan ölürsem gözüm açık gidecek vallahi

2. colt35

colt35 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    6
    Can atıyorum böyle bir spor yapabilmek için ama bir türlü imkanım olmuyor. Kendi çapımda araştırmalar yaparak bütçem dahilinde tedarik edebildiğim ekipmanlarda edindim. Örneğin kafa lambaları,ışık çubukları,termal battaniye,outdor bıçaklar ve çakılar,matara,termos,magnezyum çubuğu,küçük ilkyardım kitleri,bu işler için uygun sırt çantası vs... Ama dedim ya bırakın doğa sporlarını kampçılıği,etrafımda bu tür aktivitelere ilgi duyan bir insan bulupta iki kelime muhabbet bile edemiyorum. Bu konularda bir deneyim yaşamadan ölürsem gözüm açıkgidecek vallahi

3. uğurpolat

uğurpolat Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    4
    teşekkürler bilgiler için

4. kartalveat

kartalveat Kamp III

Alınan Beğeni:
    358
    Çevrenizde mağaracılıkla ilgilenen yok ise ,bu işi yapanlara ulaşmak için caba sarf ettiniz mi ?
    Mağaracılık federasyonu ile temas kurup bilgilendirme ve eğitimler hususunda bir girişim yaptınızmı ?
    Gözüm açık gidecek diyerek müşkülpesentlik yapacağınıza ,göz açıklığı yapın ve girişimlerde bulunun.Mutlaka istediğinize kavuşursunuz.

Mağaracılık Federasyonu dernek listesi

5. colt35

colt35 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    6
    Arkadaşım bilip bilmeden konuşma bu işler zaman ve imkan meselesi bu memlekette. Yoksa o kadar bizimde kafamız çalışıyor. Bir engel var ki hayallerimizin peşinden koşamıyoruz.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. kartalveat

kartalveat Kamp III

Alınan Beğeni:
    358
    Hayel de senin, hayatta senin..

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...