Magnezyum Çubuğu Öneri

selçuk 10

Yeni Üye
Herkese merhabalar..
İnternet ortamında çok fazla fiyat ve çesitlilikte magnezyum çubuğu buldum.En çok tercih edilen yada tavsiye edebileceğiniz varsa ardımcı olursanız çok sevinirim..
20 tl ye de gördüm 150 tl ye de gördüm onun için çok kararsız kaldım.
Forumda yeni olduğum için marka ismi veriliyormu etik açıdan bilmiyorum ama en çok satılan ve tercih edilen ahşap saplı ve farklı cm boylarında bir marka buldum ama o da maalesef şuan için piyasada yok..
Görüş ve önerilerinizi bekliyorum..
Saygılar...

barbecue

1991 Defender 90, 2.4 Tdi
Benim şahsi görüşüm olarak, mevcut piyasadaki orta kalite bütün “fire starter” lar ile yarar. Mühim olan hazır bulunduracağınız veya hazırlayacağınız kav malzemesidir.
Bu cevabı yazmadan 10 dakika önce yeni hazırladığım kav setimden bir parça test edip , işe yaradığını gördükten sonra gerisini çantama koydum.
Benim asıl kavım vazelin emdirilmiş gazlı bez parçalarıdır. Yeni hazırladığım bu parçalardan birini iplik iplik ayırıp magnezyum çubuğu ikinci sürtmede ateşi başlattım.
Tabii bunun öncesinde ateşin devamı için bol miktarda ahşap yonga yanımda vardı.

Selamlar ,

Burak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Camp101.Net

Yeni Üye
Herkese merhabalar..
İnternet ortamında çok fazla fiyat ve çesitlilikte magnezyum çubuğu buldum.En çok tercih edilen yada tavsiye edebileceğiniz varsa ardımcı olursanız çok sevinirim..
20 tl ye de gördüm 150 tl ye de gördüm onun için çok kararsız kaldım.
Forumda yeni olduğum için marka ismi veriliyormu etik açıdan bilmiyorum ama en çok satılan ve tercih edilen ahşap saplı ve farklı cm boylarında bir marka buldum ama o da maalesef şuan için piyasada yok..
Görüş ve önerilerinizi bekliyorum..
Saygılar...
Fikir verebilir.

Video: https://youtu.be/yPS4ZxI4Zwo

Camp101.Net

Yeni Üye
özellikle istediğim bir ürün ama maalesef hiçbir yerde bulamıyorum
Haklısınız. Şimdi baktım Amazon’da da yok. Ama aynı firmanın farklı modeli satışta. Türkiye’ye gönderim yapıyorlar ama kargo, %20 gümrük vergisi gibi maliyetlerin yanında zannetmiyorum ama zayıf ihtimal gümrük mevzuatına takılma riski de var.

barbecue

1991 Defender 90, 2.4 Tdi
Eğer yurt dışından getirtmeyi planlıyorsanız;
ürünleri son derece başarılı ve tatminkar sonuçlar verecektir.
Web sitesi, Türkiye'ye sevkiyat yapmıyor dese de, mail ile kendilerine başvurduğunuzda (TR için sevk) size yardımcı olmaktadırlar. Kargo maliyetini azaltmak için, eğer çevrenizden ihtiyaç sahiplerini toplayabilirseniz toplu alım ve kargo maliyetlerinde tasarruf sağlayabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
99,936
Kullanıcılar
167,734
Son üye
ALTINER OTEL CARAVAN CAMP

SON KONULAR