Maltepe Buluşmaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan fsirin Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,354
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,357

Etiketler

Ynt: Maltepe Buluşmaları

Kendimi sorguluyordum , benmi çok yoğunum,tesadüfmü diye, her etkinlikte muhakkak bir nedenim var katılamamak için,çok arzulamama rağmen .Bu kez torunumun 1 yaş daveti var,sizlere afiyet olsun...

enverdede' Alıntı:
Kendimi sorguluyordum , ben mi çok yoğunum, tesadüf mü diye, her etkinlikte muhakkak bir nedenim var katılamamak için,çok arzulamama rağmen .Bu kez torunumun 1 yaş daveti var, sizlere afiyet olsun...

kısmet Enver ağbi,
şeytanın bacağını kırdığın an tarihler denk gelmeyecek herhalde :D
selamlar
bıdığın da doğum gününü kutlarız :smiley:

Dede, karavanda yaşam planın %25 e düşeceğe benziyor, ben 16 yıl sonra %80 ancak kurtara bildim. Hayat torun ile de bir başka güzel oluyor.
Bu arada, karavan yaşamına engel olan, sevgi yumağının yaş gününü kutlarım.

berkcantp' Alıntı:
Dede, karavanda yaşam planın %25 e düşeceğe benziyor, ben 16 yıl sonra %80 ancak kurtara bildim. Hayat torun ile de bir başka güzel oluyor.
Bu arada, karavan yaşamına engel olan, sevgi yumağının yaş gününü kutlarım.
İlhan kardeşim,her yıl kalabalık olan yeğenlere,nikah gününüzü yaza denk getirmeyin haaa.derdim,bu yıl kızım ağustosun göbeğine aldı :smiley: Malum kız verirken analar daha çok tutuşur,koparamıyoruz bir türlü işten ,güçten üzerine 1 yıldırda asilden dedeliğe yükselince karavanı biraz ikinci plana attık haliyle,dostların tadını çıkartması bizi mutlu ediyor,teşekkürler tebriğiniz için

Dün gece 'salı' sahildeydik. Ramazanda otopark bedava olunca Maltepe tarafı çok kalabalıktı. Küçükyalı tarafı bomboş. Temmuz ayı gelmesine rağmen geceler hala oldukça serin :smiley:

11717135 10153413080062243 1882309941 n

Tayfun Bey, dün gece biz de sahildeydik. Mıcırlı alan yakınında Küheylan'ı bırakıp bisikletle turladık. Küçükyalı bölümünde Taylan Bey'i gördük biraz muhabbet ettik. Siz ne taraftaydınız?

Küçükyalı tarafinda basketbol sahalarının ordaydık. Çevreyolu bağlantısını geçince Küçükyalı ya dogru park oldukça sakinleşiyor. Taylan abi karavanı ile geç saatte geldi, geçerken seslendik duymadı

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz ayrıldıktan sonra Taylan Bey eski yerine geçecekti. Biz de futbol sahasının yanında tekrar kıyıya çıktığımızdan göüşemedik. Neyse bir dahakine artık... ::smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri