Marmara Bölgesinde Kamp Arkadaşı Ve Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ÖzgürY Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,984

ÖzgürY

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar, ismim Özgür Kırklareli'nde yaşıyorum.. Uzun süredir kamp yapma hayalim var parça parça malzemeleri aldım pek eksiğim kalmadı ancak daha önceden hiç bir kamp deneyimim yok. Biraz araştırma yaptım ama çevremde kamp faaliyeti yapan (En azından benim yaşım için [Yaşım 27 ]) hiç bir dernek v.s bulamadım bu yüzden kafa dengi kamp arkadaşı arıyorum. Çalıştığım için her zaman müsait değilim ama programlı olarak tarih belirleyip 1 2 gecelik kamp yapabiliriz.

Onun dışında tecrübeli arkadaşlar için aldığım kamp malzemelerini sayayım eksiğim varsa söylerseniz sevinirim.

- 85 + 10 Lt Sırt Çantası
- 2 Kişilik tek tenteli çadır
- 1 Uyku tulumu ve mat
- 1 Kafa lambası
- 1 El feneri
- 1 Solar ve Pilli Çadır Lambası
- 2 Bıçak ( Biri Yekpare biri sustalı)
- Ateş başlatıcılı ve dülüklü parakort bileklik
- LifeStraw Bireysel Su Arıtıcı
- Nurgaz Kamp Ocağı
- Solar PowerBank
- Coghlans Survival Set

Bunlar dışında yemek seti almayı düşünüyorum ama evden de götürebilirim gerek var mı sizce aleminyum set almaya..

Birde Kırklareli civarında kamp alanı önerirseniz sevinirim.. Şimdiden teşekkürler

Etiketler
iyi günler dilerim. Ben babaeskide yaşıyorum. Kampçılığa merak sarmanıza sevindim. Kırıklareli kampçilik için birebir. çok fazla kampçı bulamasınız da kendi başınıza yapacağınız çok güzel kamplar sizi bekliyor. öncelikle facebooktan recep durali denen arkadaşı ekleyin ve onun sitetini ziyaret edin. recepdurali.com bu bölgenin en iyi gezgini odur. onun istesi veya facebook adresi tüm trakyayı ayağunuzun altına serecek. gerisi size kalmış. benim size kamp yeri onerilerim. demirköy güneşli göller, dupnisa mağarası civarı, beypınar köyü traking ve kamp alanları. vizenin gizli kalmış yerleri, araba varsa danişment orman kampı, tabiiki iğneada longoz ormanları... buraları bi araştırın ufkunuz gelişecek. ben bayramda ailece danişment orman kampında olacağım ve bu bizim ilk çadır kampımız olacak. biz daha önce günübirlik gezi yapıyorduk şimdi kampçılığa geçiyoruz... iyi günler

@ÖzgürY bey görüşelim ;-) A7. Abey Bayramda Orman kampı sıkıntılı olur. Çok kalabalık olur. Toplama kampı gibi üst üste olursunuz. Hanımdan sopa yersiniz ilk kampınız da. Karı dırdırından Allah korusun derim :+)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR