Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan soulkeeper Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 34
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 52,477

soulkeeper

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba
Daha önce Likya yolunu yürüdüm.Süphan ve Agrı dagı zirveler yaptım.Sırt çantamla bir çok şehirler ve yurt dışı gezdim
Marmara bölgesinde günü birlik veya 1 gece kamplı aktivite arkadaşı arıyorum.

Etiketler

Ynt: Marmara Bölgesinde Trekking Arkadaşı

Arkadaşlar öncelikle ilginiz için teşekkür eder Sizlere geç dönüş yaptığım için özür dilerim.İstanbuldaki ikametimi Fethiye'ye taşıdım bu sebepten dolayı marmara bölgesinde aktivite yapamayacağım.

Merhaba arkadaşlar,ben istanbuldan çetin istanbulda ikamet ediyorum.konuyu başlatan arkadaşımız Marmara bölgesinde aktivite yapamayacağını söylese de böyle bir grup oluşması halinde ben de keyifle katılabilirim.

2-3 kişi olursa bende katilabilirim. Çetin kardeşim eğer düşünürsen günü birlik bir program yapabiliriz.

msensoy' Alıntı:
2-3 kişi olursa bende katilabilirim. Çetin kardeşim eğer düşünürsen günü birlik bir program yapabiliriz.

Tabiki,neden olmasın.cetinbaycu@gmail.com dan bana ulaşabilirsiniz. iletişime geçip bir program yapabiliriz..

Merhaba,

Bende arayıştayım. :smiley: Trekking yada kamp için marmara bölgesinden arkadaş arıyorum.

emre.polatdemir@outlook.com

merhaba emre bey. ben çetin bey ile irtibattayım. birkaç kişi olursak bir program yapalım diyoruz. Çetin bey ile bana bilgi maili atarsanız memnun olurum.

Merhabalar arkadaşlar konuyu yeni gördüm treeking olmadıysa bende katılmak isterim, istanbul Silvirideyim Marmara bölgesinde herhangi bir il olabilir sefapala69@gmail.com

Hadi bir öncü olsunda şöyle çatalca taraflarında güzel bir yürüyüş gerçekleştirelim

Arkadaşlar merhaba,
Konu altında 3 kişi ile tanışma fırsatımız oldu. Tarihi de 13.06.2015 olarak kesinleştirdik. Yer konusunda pürenli yaylası yada iğneada arasında kaldık. Tarih yaklaşırken onuda netleştirmiş oluruz. Bizlere katılmak isteyen olursa mail adresimden bana ulaşabilir.
emre.polatdemir@outlook.com

Bence iğne adası en iyisi olur bol yürüyüş için. pürenli yaylası için antremanlı olmak gerekir :smiley:

eğer konaklama olacaksa pürenliye erken gidip keyfini çıkarmak gerekir.. çokda soğuk olur akşam

işlerin yoğunluğundan tarafıma atılan pm'yi yeni gördüm ve konuyu okuduğumda 13 haziranda aktivite'nin planlandığını ve sanırım yapıldığını öğrendim. nereye gidildi acaba, birde yorumlarınızı alsak en azından bir dahaki program için bize güzel bir bilgilendirme olur. Bu arada Allah ömür verirse ramazandan sonra temmuz ayı içerisinde Bursa uludağ-soğukpınar, keles ve gidilebilecek yerlere (kamplı da olabilir) treeking düşünüyorum bu konuda acemiyim şöyle 1 düzine olsak ta gitsek, ayrıca temmuzda tam KANLICA MANTARI zamanı bol bol çıkıyor oradan mangalda yeriz ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR