Mavi Kapak Kampanyası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SEVAL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 19
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 36,106

Etiketler
Ynt: Mavi Kapak Kampanyası

nordic1903' Alıntı:
Arkadaşlar ;
Elimde 400 küsur tane mavi kapak var ve duydum ki kampanya bitmiş :'( Doğrumudur ???
Cenk
Cenk Bey Merhaba,
Bizim bankamız da Bağcılardaki engelli bir gence için tekerlekli sandalye alması için kampanya dahilinde kapak topluyor, duyurusunu dün geçtiler. Dilerseniz ben kapaklarınızı alabilirim :smiley:

CİNCİN' Alıntı:
Cenk Bey Merhaba,
Bizim bankamız da Bağcılardaki engelli bir genç için tekerlekli sandalya alması için kampanya dahilinde kapak topluyor, duyurusunu dün geçtiler. Dilerseniz ben kapaklarınızı alabilirim :smiley:

Olur tabi :smiley: Sonuçta maksat aynı..İsterseniz adres verin kargo yapayım isterseniz siz alın..Ben Kavacıkta oturuyorum..

Saygılar

Cenk

merhaba arkadaşlar
bu kampanya Bursa ilinde bence yeterince (çok daha fazlası da olabilirdi.) ilgi gördü. ve şu anda son rakamlara göre 10 tondan biraz daha fazla kapak toplandı. bu toplamda 41 adet sandalye ediyor. kampanya 13 Mayıs Cuma Dünya Engelliler gününde sona eriyor. bu tarihte saat 10:30'da Bursa Kent Meydanı'nda başta Vali olmak üzere birkaç üst düzey protokolün katılımıyla küçük bir tören yapılacak ve sandalyeler ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak. bildiğim kadarıyla kapaklarla yapılmış küçük bir tabloda var. Biz de okul olarak toplamda 500 kiloya yakın kapak toplayarak, katkıda bulunduk. Ana sınıfı öğrencimize tekerlekli sandalyeyi almaya hak kazandık.

Bursa'da olup elinde kapak kalanlar, Bursa Tömer şubesini arayıp gerekli bilgileri verdikleri takdirde kapaklar geri dönüşüm aracıyla aldırabilir. ama acele etmeleri gerekir. İnegöl'de olanlar kapakları AltıEylül ilköğretim okulu'na da getirebilir. bizim elimizde şu anda yine 10-12 çuval kapak olduğu için bize zaten gelecekler.

Cuma günü Bursa'da olup gelebilecek olanlar için küçük bir duyuru.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.