Mercedes G 240 Almak Istiyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Taskıran Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,596

Taskıran

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar g240 almak ve içini yüksek bir model g serisi gibi tadilat yapmak istiyorum.Bunun için öncelikle elimde olan aracımı satacam sizden isteğim ricam bu tip bir arabayı toplamda ortalama kaça maledebilirim, tüp takarsam kilometrede ne yakar, vergisi nekadardır.Gördüğüm kadarıyla eski ve yeni modellerde dış görünüm çok değişmiyor ama iç görünümde dağlar kadar fark var bana yardımcı olursanız sevinirim.

Etiketler

böyle bir şeye kalkışmadan önce kendin araştır başkasının lafına bakma geliri çok olan olur ucuz der olmayanda üff toplayamassın çok para der iç aksamından birkaç parçayı ikinci el cıkma olarak araştır ondan sonra düşün o çıkma parça fiyatına rahat ikinci el arac alırsın gibime geliyor

1995yılında 125 000 tl ye 280 s aldım 60 000 tl farı 55 000 tl difansiyel üstündeki pistonun fiyatı hemen sattım

Ben burda dha önce alıp bu gibi masrafları yapan kişi varsa yardımcı olsun diye yazdım yoksa ben araştırdım.

Ben burda dha önce alıp bu gibi masrafları yapan kişi varsa yardımcı olsun diye yazdım yoksa ben araştırdım.

Ben 22 yaşındayım. Aranıza yeni üye olarak katıldım.Şuan 1983 model GD240 sahibiyim.
Aracı alalı 2-3 ay olucak ve şuana kadar 20-25bin tl masraf yapmış bulunmaktayım.Aracı modernleştirmek icin ugrasıyorum. araca suan e320 6silindir 3.200cc turbo dizel motor. w140 kuyruktan 5ileri otomatik mekanik vites takılıyor.Ufak bir kaza yaptıgım icin kaporta işini sona bırakıyorum içini bir yerle anlaşarak 4 5 bin dolar ile yapabildigini söylüyor. yada kendi grafiker ruhumla yeni bir ic salon tasarımı yapabilirim.
Aracı satıyorum.Her yaptığım işlem icin fiyatı yükseltiyorum herseyin hesabını yapıyorum yaptıgım masrafları yazıyorum aksessuar bakım yağı suyu gibi herseyi dahil. soru sormak isterseniz yardımcı olurum.

Merhaba arkadaşlar g240 almak ve içini yüksek bir model g serisi gibi tadilat yapmak istiyorum.Bunun için öncelikle elimde olan aracımı satacam sizden isteğim ricam bu tip bir arabayı toplamda ortalama kaça maledebilirim, tüp takarsam kilometrede ne yakar, vergisi nekadardır.Gördüğüm kadarıyla eski ve yeni modellerde dış görünüm çok değişmiyor ama iç görünümde dağlar kadar fark var bana yardımcı olursanız sevinirim.

..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR