Mercedes Sprinter 213 Cdi Ambulansın Korsan Karavana Dönüşümü

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Triumph Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 79
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,153
fotoların devamı . fotolardan birinde sabah kargoyla gelen su depoları görülüyor.

67060121 10157398479049330 1834566495615582208 n

67480171 10157398478859330 4919694594423128064 n

66949108 10157398478709330 7971027313565368320 n

Etiketler

alt kısmına 100L'lik pis su deposu , ortaya büyük tüp, üste küçük bir evye ve 2 gözlü ocağın konulacağı mutfak tezgahının 20x20x1,5 profilden iskeleti de tamam. tezgah muayene zamanı 4 vidayla rahatça sökülüp kenara konulacak.

Azs

Azs1

Azs3

Son düzenleme:

Kolay gelsin. Buzdolabının kapısı öne doğru açılırsa fren yapınca raflardaki eşyalar kapıya dökülüyor. İşinize karışmak gibi olmasın.

dostum çok teşekkür ederim uyarı için ,araç 11m3 , defalarca çizim yaptım fakat yerleşim anca böyle olabiliyor, uyarın üzerine dolaptakilerin kapıya dökülmemesi için de ayrı bir şey düşüneceğim artık:smiley:

sıra geldi yatak mevzuusuna.. çek-yat kanapenin altına konulacak 200L su deposu için bir iskelet yapıp yatağın ayaklarını da yeni yüksekliğine (50cm) göre modifiye ettim , yarın yatak işinin kabası da bitmiş olacak umarım.

1

2

3

4

5

Son düzenleme:

Köşe kaynakları nasıl yapıldı?
Yanılıyor olabilirim fakat resimlere göre zayıf olarak algıladım.Yükten ve gezmeden kaynaklı titreşimlerde kaynak açılması olmaması için ayrıca köşelerden bayrak atılmasında (özellikle üst köşelerde) yararlı olabilir.
İlgi ile takip ediyorum.Kolay gelsin.

Köşe kaynakları nasıl yapıldı?
Yanılıyor olabilirim fakat resimlere göre zayıf olarak algıladım.Yükten ve gezmeden kaynaklı titreşimlerde kaynak açılması olmaması için ayrıca köşelerden bayrak atılmasında (özellikle üst köşelerde) yararlı olabilir.
İlgi ile takip ediyorum.Kolay gelsin.
uyarınız için teşekkür ederim ancak bu işlerin amatörü değilim:smiley: madem takiptesiniz az sabır:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri