Merhaba Arkadaşlar Grand Cherokee 2.7 Crdi 2005 Abs Ve Park Uyarı Lambası İkazı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hazer8 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,152

hazer8

hayatta ki her günü son günün gibi yaşa...
Yer
ankara
arkadaşlar aracımla dün akşam eve gelirken bi anda abs ve park ikaz lambaları yandı neden olduğunu anlamadım aracın frenleri normal şekilde çalışıyor çekişte herhangi bi düşüş yok ama ikaz lambaları yanmaya dewam ediyor bu arada akşam arabamı park ettikten sonra sabah ışıklar yanmıyordu yolda giderken tekrar yandı sorunla ilgili yardım ederseniz çok teşekkür ederim

Etiketler
Ynt: Merhaba Arkadaşlar Grand Cherokee 2.7 Crdi 2005 Abs Ve Park Uyarı Lambası İkazı

abs sensörleri (balataların orada bulunur),balatalar veya el freni balatasından olabilir, bu arada siz fren hidroliğinide kontrol edin, ayrıca abs yi devreye sokacak kadar sert bir frenlemeyi (emniyet kemerini unutmadan lütfen : )))güvenlikli bir alanda yapın, devreye girip girmediğine ve çekme olup olmadığına dikkat edin, tekrar gözden geçirelim...

Ynt: Merhaba Arkadaşlar Grand Cherokee 2.7 Crdi 2005 Abs Ve Park Uyarı Lambası İkazı

bı kaç gün önce ikaz ışığı sönmeyincee ankarada ki akgün&aydın servise gittim saolsun akgün usta hemen halletti işimizi sorun abs nin beynindeymiş çıkma bi beyinle değiştirdik halloldu inş tekrar bi problem olmaz ama yazdığınız yorum için çok teşekkür ediyorum :smiley:

tekrardan geçmiş olsun.. kazasız, belasız binmeniz dileği ile....

çok teşekkür ediyorum tekrar cevap yazdığınız için

aynı arıza fren pedalının altındaki fren müşüründen de oluyor bilginiz olsun. o müşür sadece bir kere kullanılabiliyor. sökülürse yenisi gerekir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri