Merhabalar - Evolite Excamp 4 Çift Tente Çadır Hakk.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan almera41 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 59,320
Ynt: Merhabalar - Evolite Excamp 4 Çift Tente Çadır Hakk.

Yazdığım yazıyı bir daha okudum... Hayır Husky demiyorum... The North Face Ve 25 demek istemiştim aslında......:smiley:
Husky nin her iki modeli de işinizi görür......Çok sık kamp yapmayacaksanız ucuz olanı tercih edin....

Etiketler

tommycan' Alıntı:
Yazdığım yazıyı bir daha okudum... Hayır Husky demiyorum... The North Face Ve 25 demek istemiştim aslında......:smiley:
Husky nin her iki modeli de işinizi görür......Çok sık kamp yapmayacaksanız ucuz olanı tercih edin....

;D The North Face Ve 25 benim çok ama çok tuzlu gelecek :smiley:

Önerileriniz ve zaman ayırıp bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Sizin verdiğiniz öneriler sayesinde Evolite almaktan vazgeçtim ve HUSKY alacağım.

Boyard ve Bird arasında tercih yapacağım, sonuçta aralarında 50-60 TL fark var.

Tekrar Teşekkür Ederim

Hgksn' Alıntı:
;D The North Face Ve 25 benim çok ama çok tuzlu gelecek :smiley:

Önerileriniz ve zaman ayırıp bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Sizin verdiğiniz öneriler sayesinde Evolite almaktan vazgeçtim ve HUSKY alacağım.

Boyard ve Bird arasında tercih yapacağım, sonuçta aralarında 50-60 TL fark var.

Tekrar Teşekkür Ederim

Boyard ve bird arasında seçim yapman kolay olucak sanırım. Çünkü biri büyük biri küçük. Çok soğuk havada kullanmayacaksan büyüğünü al rahat rahat keyfıne bak bence.
Çok Soğuk havada kullanılacaksan küçük çadır daha avantajlı çadırın içi çabuk ısınıyor gece rahat edersin.

Çadırda n satın aldım fena durmuyor bir kaç noktada imalat hatası gördüm fakat dış ortamda sıkıntı oluşturacağı ni düşünmüyorum. 4 kişi rahatlıkla yatabilir l.

Bu çadır 4 kilo yeni başlayanlar için aşırı hantallık. gereksiz yük bence nort facenin 5 mevsim çadırları bile 5 kilo kaldı ki onlarla nerelerde otel konforunda kalırsın. buna para vereceğinize easycamp yada husykiyi öneririm ucuz olsun. çok sık yapmıyorsanız.. haa yok ömürlük olsun ben her yere sık giderim diyorsanız northface lere bakın derim...

babacola' Alıntı:
Bu çadır 4 kilo yeni başlayanlar için aşırı hantallık. gereksiz yük bence nort facenin 5 mevsim çadırları bile 5 kilo kaldı ki onlarla nerelerde otel konforunda kalırsın. buna para vereceğinize easycamp yada husykiyi öneririm ucuz olsun. çok sık yapmıyorsanız.. haa yok ömürlük olsun ben her yere sık giderim diyorsanız northface lere bakın derim...
Merhaba ;

Evolite çadırı bende kullanıyorum gayet memnunum arabasi olan varsa sıkıntı değil , elle taşımak uzun süre sıkıntı olabilir ama çadıra gelince ben memnun kaldim saray yavrusu gibi kaliteli bir çadır ön ve arka tarafinda iki havalandırmasi mevcut ( iki kapı girişi ) su geçirmiyor , dışardan bakinca kaliteli ve spor görünüme sahip gerdirme ipleri sayesinde çadır kendini daha çok belli ediyor. Ben kampda kullanırken yanımda ki arkadaşlarda çok beğendi , bi ürünü kullanmadan ön yargı ile yaklaşmaminizi öneririm aksi takdirde herkesin aklında soru işaretleri bırakırsınız iyi günler .

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hangi şartlarda yağmura maruz kaldi ? Su geçirmezligini nasıl test ettiniz detay verebilir misiniz

rabbit' Alıntı:
Hangi şartlarda yağmura maruz kaldi ? Su geçirmezligini nasıl test ettiniz detay verebilir misiniz

Kandıra kocakaymaz göletine balık tutmaya ve kamp yapmaya gittik Çadırları kurunca 30 ile 45 dk arasi sağanak bastırdı banamisin demedi

almera41' Alıntı:
Merhaba ;

Evolite çadırı bende kullanıyorum gayet memnunum arabasi olan varsa sıkıntı değil , elle taşımak uzun süre sıkıntı olabilir ama çadıra gelince ben memnun kaldim saray yavrusu gibi kaliteli bir çadır ön ve arka tarafinda iki havalandırmasi mevcut ( iki kapı girişi ) su geçirmiyor , dışardan bakinca kaliteli ve spor görünüme sahip gerdirme ipleri sayesinde çadır kendini daha çok belli ediyor. Ben kampda kullanırken yanımda ki arkadaşlarda çok beğendi , bi ürünü kullanmadan ön yargı ile yaklaşmaminizi öneririm aksi takdirde herkesin aklında soru işaretleri bırakırsınız iyi günler .

Hocam bende onu diyorum zaten. çadıra lafım yok, iyidir ama kıyaslamaları yapıyorum. sen onunla önce bir 20-30 km yürü helede dağcılık faaliyetlerinde ozaman o çadıra söversin. ben test etmedim ama amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok.. paran yok ise easycamp orta seviye için husky ler yok param var ben bu işin uzmanıyım diyorsan the north face derim ben...bu sadece benim fikrim insanlara aşılamak değil karınca kararınca yardımcı olabilmek. sana iyi eğlenceler üstadım dolu dolu kamp kurmalar...

Evolite Excamp 4 bu çadırı bende aldım çadır hakkında söyleye bileceklerim, çok ağır fırtınaya maruz kalmayacaksanız, ki bu türkiye de böle bir fırtınayı bulmak için çok çabalamak lazım :smiley: Bence bu iş ilk defa yapacaklar ve yapmış olanlar için üst seviyelerde parasına göre bir çadır aynı kalitedeki çadırlar 500 - 800 tl arasında değişiyor.

Yok o kadar değil. Ondan daha kaliteli 300 tl

o kadar o kadar 300 tl ye olanları da biliyorum :smiley:

Türkiye koşullarında fırtına zor bulursun diyen arkadaşlar, Hasandağı'na gitmediğiniz belli oluyor.....:smiley:

Bu kış fırtına yüzünden zirve yapamadan Hasandağı'nın eteklerinden geri dönen 3-4 dağcılık grubu biliyorum bizzat.......

ben bu evolite çadırı resimlerdeki görüntüsüne bakarak almaya gitmiştim. mağazada kurdular ama.malzeme yapısı çok kötü. alt zemin kumaşı bildiğiniz çuval kumaşı gibi. ve çok ağır naylon kokusu mevcuttu.belki zamanla geçer bu koku bilemiyorum. birde husky bigless 5 kişilik çadır kurdular.. arada dağlar kadar fark görünce huskyi aldım.

Geçen yaz agustos ta 4 gün bu çadırda yattım yazın baya içi sıcak oluyor. Çok fazla havalandırma yok ama bu fiyata bence çok iyi bir urun

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri