DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Merhabalar Karavanci Dostlar, Acilen Motokaravan Dönüşümündeki Mevzuattaki Son Durumu Öğrenmem Gerek

'GENEL KONULAR' forumunda seyyahovas tarafından 4 Ekim 2016 tarihinde açılan konu 1242 kişi tarafından okunmuş, 2 cevap yazılmıştır

1. seyyahovas

seyyahovas Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhabalar karavanci dostlar : 1996 model 1.9 tdı wv transporter t4 ,9+1 minibüs ruhsatlı aracım var.bu aracımı klasik dizayn (bilinen ve sık uygulanan plan :yatar koltuk, mutfak ,dolap )motokaravana dönüştürmek istiyorum. Bunun için tüm hazırlığımı yaptım fakat kafamda bazı sorular var.internette çok çelişkili bilgiler dolaninca da iyice tereddütte kaldım .Bu durumda karavan dönüşümü için ruhsat , proje çizimi ve vergileri nedir? Kimi sözüm ona bilenler yok ÖTV oluyo , bölgesel uygulamalar var , dönüşüm zor gibi yıldırici şeyler söyledi. Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim hayallerime bir adım kaldı ne olur mümkün olsun

Etiketler:

2. eroll

eroll düzgün bir site ellerine sağlık yapanların

Alınan Beğeni:
    15
    Dostum ben 2 sene oluyor t5 1.9 za proje çiziliyor ts den onay ve muayene . teferruat için 0532 3131037 den arayabilirsiniz

3. seyyahovas

seyyahovas Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Teşekkürler hemen aricam

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...