DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Merhba Grand Vitara Almayı Dusunuyorum Yardım Edebılırmısınız

'VITARA' forumunda huseyın3564 tarafından 17 Nisan 2017 18:42 tarihinde açılan konu 146 kişi tarafından okunmuş, 8 cevap yazılmıştır

Bu Sayfayı Paylaş

1. huseyın3564

huseyın3564 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    merhaba suzukı grand vıtara almayı dusunuyorum ama ılk kez arazı aracım olucak yanlız ben ole of road fılan yapmıyacagım ole agır arazılerde kullanımım olmuycak arada ava gıtmek ıcın ve genelde sehır ıcınde kullanacagım bana yardımcı olurmusunuz butcem 50.000 tl bırde 4*2 4*4 secenegı olursa daha ıyı olur hıc anlamıyorum arazı aracından yardımlarınızı beklıyorum sımdıden tesekur ederım hepınıze.

Etiketler:

2. AnDeRsSoN

AnDeRsSoN Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhaba,

Eğer illa 4 x 2 seçeneğim olsun diyorsanız <2005 model tercih etmelisiniz Vitara için zira 2006 dan itibaren kasa değişti ve sürekli 4 x 4

3. ttogan

ttogan Zirve

Alınan Beğeni:
    37
    Eğer Vitara da ısrarcıysanız, 2005 ve öncesine bakmanız gerekecek. Sonraki yıllarda çıkan modellerinde hepsi sürekli dört çekerdir.
    Son derece başarılı bir arazi aracıdır. Modifiye etmek isterseniz de en bol modifiye parçası bulunan arazi araçlarından biridir.
    2005 öncesinde tam şasesi ile de sağlamlığı tartışılmazdır. Aramalarınızda kolay gelsin.

4. huseyın3564

huseyın3564 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    merhba peki 2006 ustu secsem surekli 4×4 olmasinin bana bi zarari olurmu yani hic bilgim yok bu konudq

5. huseyın3564

huseyın3564 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    4×4 olmasi surekli yakit olarak kotkutuyor aslinda ama yeni kasalarini seviyorum bide o var

6. AnDeRsSoN

AnDeRsSoN Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Ben de aynı kaygı içerisindeydim ancak iyi araştırıp 2007 1.9 dizel GV aldım hiç de pişman değilim. Yakıt olarak da eskiden kullandığım Ford Focus ile neredeyse aynı sarfiyatı yapıyor. Zaten bakıldıında Dacia Duster dan sonra en ekonomik arazi aracı diyebiliriz. Tabi eğer dusterı arazi aracından sayıyorsak :smiley:

7. huseyın3564

huseyın3564 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    benımde suan ford focus 2000 chıa var onu satıcam ıste yerıne vıtara dusunuyorum ozaman bende 1.9 dızel bakayım

8. huseyın3564

huseyın3564 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    baska dıkkat etcegım bı ozellık vs bı aksamı varmı dıkkatlı bakmam gereken

9. ttogan

ttogan Zirve

Alınan Beğeni:
    37
    Dizel olanda arkadaşımızın tecrübesi size yakıt olarak ışık tutacaktır.
    Benzinli olanlarda ne yazık ki aynı değerleri yakalamak zor.
    Tipini, görünüşünü seviyorsanız ve yakıtı da sizi üzmeyecekse neden olmasın.
    Sonuçta aramızda günlük olarak V8 kullanan arkadaşlarımız bile var.

Duster, XTrail, Rav4, Terrios, Captiva ve benzerleri dört çeker olabilen araçlardır.
    Arazi aracı olarak kullanmak isteyen elbette kullanabilir ama ağır devir yoktur.
    Sadece bir kaplin ile dört çekere bağlanarak arka çekeri aktif hale getirebilirler.
    Ayrı arazi şanzımanlarının olmaması yakıt ekonomisi için aranılan bir özelliktir.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...