Merrell Chameleon Thermo 8 Bot

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TA6A Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,695

TA6A

Ana Kamp
Yer
Fethiye
Telsiz Çağrı Kodu
TA6A
Selam

Botu Atlas Outdoordan aldım. Normalde 41 numara giyiyorum ama aksilik yaşamayayım diye 42 numara aldım fakat sağ ayağımın başparmağına boydan baskı yapıyor.

Yağmurlu ve soğuk bir günde kamptaydım 1 gram su almadığı gibi ayaklarım üşümedi ama sıkmasından dolayı rahat edemedim. Firma giyilmiş olduğu için geri almadı. Değerlendiririm diyen arkadaş olursa 185 TL ye veririm. Faturası ve kutusu duruyor, sanırım 1 veya 1.5 ay olmuştur alalı ve belirttiğim gibi sadece 1 gün giydim.

Etiketler
Ynt: Merrell Chameleon Thermo 8 Bot

abi bu ne bahtsızlık yaaa :'(
ben bu modeli internette envai sitede aradım istanbulda aradım durdum 2 gün.
distribütörü getirmiyormuş artık
bulduğum bir örneği vardı o da 45 numara falandı
bunun yerine aynı markanın quark modelini aldım
2 gün önce koysanız ilanı direk alınıktı :'(

Şans, merak ettim siz normalde kaç numara ayakkabı giyiyorsunuz, Merrel'i kaç numara aldınız?

Yukarıda da belirttiğim gibi ben bir numara büyük almama rağmen sorun yaşadım, eğer mağazada bulsaydım kesinlikle nederdim ama internetten aldığım için bu şansım olmadı.

41.5 numara aldım boyutunda sorun yok etiketinide kopardım ama dışarda henüz hiç giyilmedi yeşilden 7 ocak tarihli faturası var öyle sanıyorumki bir takas düşünülebilir

Bulsam 43 numara aynı model bot ile takas ederim tabiki, neyse iyi günlerde kullanın ayakkabınızı.

teşekkür ederim :smiley: dediğim gibi bendeki botun fatura tarihi 7 ocak yani 22 ocağa kadar mazeretsiz bi şekilde herhangi başka bi ürünle değiştirme imkanım var kozyatağı yeşil mağazasından ve kontrol ettim etiketleri atılmamış yani bi mani yok bunda
bu tarihe kadar bu şekilde bir takasla ilgilenecek olursanız bana 05384250447 veya 05069795242 numaralarından ulaşabilirsiniz.
umarımda ilgilenirsiniz çünkü thermo 8'i gerçekten çok beğenmiştim :smiley:

Ben Yeşil'in netteki mağazasından bir bakayım botlara, beğendiğim bir model olursa süre dolmadan ulaşırım size.

bendeki botları kutusuna kaldırdım beklemedeyim :smiley:
sitede bu tarz bir şeyler bakacaksanız markalar kısmından bakmanız daha iyi olacaktır. zira bazı çeşitler vitrin listelerinde yok.
merrell ın kış faaliyetine uygun thermo 6 ve quark modelleriyle ilgilenmiştim bende.

Ben Thermo 6 modeline baktım benim botun aynısı fakat boyu kısa ne yazıkki. İnternetten araştırdım Türkiye'de SNOWMOTION 8 modeli var fakat bu modelde Yeşil'in sitesinde yok.

Siz telefonla açıp sorsanız belki mağazalarında bulunabilir, online stok kontrolü yapabilirler sanırım.

Derler ya nasip kısmet diye :smiley:

Sağlık olsun, ben bir şekilde değerlendiririm artık.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri