Mersin Kamp Alanları Hk. Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tanferkatirci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,314

tanferkatirci

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar
Okullar kapanınca kamp atmaya başlıyacağız eşimle beraber
Mersin içinde veya dışında Aydıncık Anamur a kadar güzergahta kamp alanları hakkında bilgilerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum
Kamp işinde pek tecrübemiz yok aslında
O yüzden sizlerin tecrübesine ihtiyacım var
Yardımlarınızı bekliyorum
Cümleten iyi gezmeler :smiley:

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler
Merhaba arkadaşlar
Okullar kapanınca kamp atmaya başlıyacağız eşimle beraber
Mersin içinde veya dışında Aydıncık Anamur a kadar güzergahta kamp alanları hakkında bilgilerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum
Kamp işinde pek tecrübemiz yok aslında
O yüzden sizlerin tecrübesine ihtiyacım var
Yardımlarınızı bekliyorum
Cümleten iyi gezmeler :smiley:

Camp Map Turkey isimli aplikasyonu indirin,
Türkiye deki bir çok kamp alanı harita üzerinde belirtilmiş ,ayrıca küçük küçük bilgiler verilmekte! Git tuşuna bastığınız da ise Yandex ve Haritalar üzerinde yol güzergahı çıkartıyor!

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Camp Map Turkey isimli aplikasyonu indirin,
Türkiye deki bir çok kamp alanı harita üzerinde belirtilmiş ,ayrıca küçük küçük bilgiler verilmekte! Git tuşuna bastığınız da ise Yandex ve Haritalar üzerinde yol güzergahı çıkartıyor!

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler hemen deneyecem

yeşilovacık kamp yeri var hocam hem giriş ücreti çok uygun hem tuvalet duş gibi imkanlar var denize de girebilirsiniz. ayrıca şarj için elektrik de var. 05069722774 telefon numaram hocam isterseniz arayabilirsiniz baya gittik biz oraya

Yeşilovacık kamp yeri işletmecisi Cengiz Dayının telefon numarasını vereyim
0535 814 1898

Bu kesimde bir de Akçakıl Kamping var ama fiyatları zaten yüksekti, şimid herkes kamp-karavan hayatına yöneldiğinden fiyatları iyice uçmuş durumda. Geçen hafta fiyat aldım (o da çadır kampı içi) kişi başı 70 TL, 0-7 arası içinde 35 TL talep ettiler. El insaf, 0-12 yaş hiçbir yer para almıyor, ayrıca elektrik isterseniz yanlış hatırlamıyorsam 20 TL ek ücret talep ediyorlar. Mekan güzel ve nezih, ama fiyatlar biraz yüksek bence. Üstelik rakamlara kahvaltı dahil değil.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR