Mersin Susanoğlu Atakent Tanıyalım

onurkutlu

Ana Kamp
Mesajlar
32
Tepkime puanı
1
Konum
Avşa Adası
Web sitesi
avsa.bandirma.com.tr
Son dönemde revaçta olan Susanoğlu tatilciler için tercih edilebilecek bölgeler arasında yoğun talep görmektedir.
Bölgede tatil yapmak isteyenler için Susanoğlu nerede sorusu akıllara gelmektedir. Mersin’in Silifke ilçesine bağlı olan belde il merkezine yaklaşık olarak 65 km uzaklıkta bulunmaktadır. Aynı şekilde ilçe merkezine de 15 km uzaklıkta yer almakta olan belde sınırları içerisinde bulunan pansiyonlar ve butik oteller ile tatilcilerin tercihi olmaktadır. Mersin’de tatil yapmak isteyenler için Silifke ilçesine bağlı olan belgedir. Akdeniz’in özellikle masmavi suların keyfini çıkartmak isteyenlerin tercihi olabilecek yerler arasında bulunmaktadır. Upuzun kumsalıyla tatilcilere deniz keyfini kesintisiz şekilde sunmaktadır. Beldede özellikle bölgede bulunan diğer beldeleri oranda nem oranının daha düşük olması da tatilciler için tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.

Susanoğlu Nereye Bağlıdır?
Tatil yapmayı düşünenler için tercih edilecek belgeler arasında yer alan Susanoğlu nereye bağlıdır? Diye düşünenler için Mersin’in Silifke ilçesine bağlı olan beldelerden biridir. Adana havalimanına 130 km mesafede yer alan belde özellikle tatilciler için hava yolu ile de ulaşım olanağı sağlamaktadır.
Akdeniz bölgesinde yer alan Mersin’i beldelerinden birisi olarak yer almaktadır. Son zamanlarda özellikle yıldızı parlayan beldeler arasında yer almaktadır. Sahip olduğu özellikler nedeniyle tatilciler tarafından yoğun talep görmektedir. Doğal güzelliğinin yanı sıra denize sıfır konumu ile de tercih edilmektedir. Upuzun plaja temiz ve tatilciler için kumsalda güneşlenme olanağı sağlamaktadır.

Atakent Susanoğlu Konaklama
Yaz sezonunda özellikle hem yazlıkçılar hem de otellerde kalanlar için unutulmaz tatil fırsatı sağlayabilecek olan belgelerden biri olan Susanoğlu otelleri konusunda da birbirinden farklı seçenekler sağlamaktadır. Bölgede doğal olarak yetişmekte olan portakal, limon ve turfanda çilek tatilcilerin muhteşem meyve kokuları arasında doğanın keyfini çıkartmasını sağlamaktadır.
Antalya ile Mersin arasında kalan bölgede yer almaktadır. Bu nedenle özellikle tatil yapmak için bölgeyi tercih edenler hem doğasıyla hem de deniziyle unutulmaz bir tatil yaşayabilirler. Uygun fiyat seçenekleri ile tercih edilecek olan pansiyon ve butik otellerin bulunması sayesinde konaklamak isteyenler ayırmış oldukları bütçeye göre tercih edebilecekleri en uygun yerleri belirleyebilirler.
 


Forum istatistikleri

Konular
100,007
Mesajlar
1,476,520
Kullanıcılar
167,846
Son üye
Marlowski

SON KONULAR

Üst