DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Mesaj Silme

'GEZENBİLİR FORUM DÜZENİ VE DUYURULARI' forumunda maliarslan tarafından 29 Kasım 2010 tarihinde açılan konu 16396 kişi tarafından okunmuş, 8 cevap yazılmıştır

1. maliarslan

maliarslan Kamp I

Alınan Beğeni:
    0
    merhaba
    bazen bir mesaj yazarken bilgisayar takılıyor ve farkına varmadan bi kaç kere basıyoruz. ondan sonra aynı mesaj bi kaç kere gönderiliyor. bunun önüne geçebilmek için fazladan yazılan mesajları kendimiz silebiliyormuyuz?
    az önce aynı mesajı iki kere gönderdim fakat ikincisini silemedim sonra silmesi için "moderatöre bildir" dedim ama kendi mesajlarınızı moderatöre bildiremezsiniz diye mesaj geldi ve silemedim.
    bu gereksiz mesajları silmenin bir yolu var mı?

Etiketler:

2. maliarslan

maliarslan Kamp I

Alınan Beğeni:
    0
    Ynt: Mesaj Silme

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=64041.msg777199#msg777199

bu adreste en alttaki mesajlardan birisini silebilirsiniz. bunu benim yapabilmem için bir yol var mı?

3. TezMertek

TezMertek Zirve

Alınan Beğeni:
    8
    Web Sitesi:
    http://www.deretepe.org

Mükerrer göndermiş olduğunuz mesaj silinmiştir.

Etkinlik fotoğraflarınızı her mesajda 5 fotoğraf olacak şekilde yollarsanız forum sayfaları PC'nizde çok daha hızlı çalışacaktır.
    Ayrıca IMG kod yerine direkt foruma yüklemeniz de hızlı görüntülemeyi sağlayacaktır.
    Bunun yanında Sepet Programları (Sanal Depolama Siteleri) üzerinde ki fotoğraflarınızın ilerleyen zaman içinde görünürlüğünün kapasite sebebi ile kaybolmasının önüne geçmiş olacaksınız direkt forum üzerinden yükleyerek.

4. maliarslan

maliarslan Kamp I

Alınan Beğeni:
    0

Murat Bey,
    ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. fakat benim problemim resim yükleme ile ilgili değildi. resim yüklerken anlattığınız şekilde olmasına özen gösteriyorum. sadece fazladan yazılan mesajı nasıl silebilirim? bunu bilmiyorum. ama siz zaten sildiğiniz için şimdilik problem yok. teşekkür ederim.

5. TezMertek

TezMertek Zirve

Alınan Beğeni:
    8
    Web Sitesi:

Mesajlarınızı 12 saat dolmadan düzenleyebilirsiniz daha sonra düzenleme ya da silme yapamıyorsunuz.
    Düzenleme ve silme işlemleri için mesajınızı sağ üst köşesinde DEĞİŞTİR butonunu kullanabilirsiniz.

Şu an öyle bir buton yok mu.?

6. maliarslan

maliarslan Kamp I

Alınan Beğeni:
    0

merhaba
    Murat Bey değiştir butonunu da biliyorum. mesajı değiştirebiliyorum ama silemiyorum. sadece bunu öğrenmek istemiştim. ben kendi yazdığım mesajı silebilir miyim?

teşekkür ederim.

7. TezMertek

TezMertek Zirve

Alınan Beğeni:
    8
    Web Sitesi:

Mesajın içini tamamen boşaltıp sadece bir nokta koyun.
    :smiley:

Bu arada Teknik Adminimiz Sedat özel mesaj attı. 12 saatmiş değiştirme hakkınız.
    12 saat içinde iken SİL butonu yoksa sağ tarafta (Bende her daim varda) :smiley: mesajın içini boşaltmanız yeterlidir.

8. maliarslan

maliarslan Kamp I

Alınan Beğeni:
    0

ilgilendiğiniz için teşekkür ederim Murat Bey. artık yanlış yazdığımızda nokta :smiley: atarım. iyi günler.

9. deniz8deniz

deniz8deniz Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Aşağıdaki mesajımın silinmesi için haftalardır uğraşıyorum. Konuyu bir çok defa rapor ettim ama kimse ilgilenmiyor. İlanın komple silinmesini rica ediyorum. Teşekkürler.

Airbnb Kupon (130 Lira İndirim)

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...