Mİdİbüs Karavan Başlangiç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cey1971 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 117
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 59,337
Cevabınız için teşekkür ederim Ceyhun Bey. Bende uygun bir 27+1 buldum. Amaaaa araştırmalarım sonucu aracı karavana dönüştürene kadar D, karavan ruhsatı aldıktan sonra da C sınıfı ehliyet gerektiğini gördüm. 2 sınıfı almak 5000 tl.
Bu sorunu çözebilen arkadaşarımız yardımcı olursa sevinirim.

Etiketler

Merhabalar,
4. maddede hata var sanırım. Çekme belgeli araç trafiğe çıkmak isterse, çekilen gün ile trafiğe çıkış tarihi arasındaki vergiler ödenmez. Adı da bu zaten. Çekme belgelki..
ancak, araç trafikten çekildiğinde muayenesi varsa gecikme cezası vb. ödenmiyor. muayenesiz çekildiyse yandı gülüm keten helva. buna dikkat edelim

İzmir'den merhabalar.. Uzunca bir aradan sonra nihayet karavan için ilk adımı atmış bulunmaktayım. 2004 model Otokar Sultan 115s midibüs satın aldım. İlk fırsatta burada fotoğraflarını yayınlayacağım. Araç 350 bin km civarında. Genel olarak fena değil. Doğru mu yaptım bilmiyorum ama Öğretmen olduğum için aracı ticari değil hususi aldım. (Doğru mu yanlış mı zaman gösterecek.) Hususi olmasından dolayı mıdır bilmiyorum 3300 TL sigortası tuttu. Yıllardır aracım olmasına ve herhangi bir kazaya karışmamış olmama rağmen.. Yıllardır karavanı planlama rağmen şu an itibarıyla kilitlenmiş durumdayım :smiley: Açıkcası çokkk korkuyorum. Çünkü şimdiye kadar benim için sadece hayaldi ama gerçeğe dönüşmesi çok ürkütücü geldi... Nereden başlayacağım ne yapacağım herşey birbirine karışmış durumda... Bu işin duayenleri olarak sizlerden yardım bekliyorum. Her türlü yardıma, bilgiye, yol gösterimine ihtiyacım var. Tel numaram 05355053655 Teşekkürler...
hocam herhalde bitmiştir karavan:smiley: nasıl memnun musunuz araçtan ?

İzmir'den merhabalar.. Uzunca bir aradan sonra nihayet karavan için ilk adımı atmış bulunmaktayım. 2004 model Otokar Sultan 115s midibüs satın aldım. İlk fırsatta burada fotoğraflarını yayınlayacağım. Araç 350 bin km civarında. Genel olarak fena değil. Doğru mu yaptım bilmiyorum ama Öğretmen olduğum için aracı ticari değil hususi aldım. (Doğru mu yanlış mı zaman gösterecek.) Hususi olmasından dolayı mıdır bilmiyorum 3300 TL sigortası tuttu. Yıllardır aracım olmasına ve herhangi bir kazaya karışmamış olmama rağmen.. Yıllardır karavanı planlama rağmen şu an itibarıyla kilitlenmiş durumdayım :smiley: Açıkcası çokkk korkuyorum. Çünkü şimdiye kadar benim için sadece hayaldi ama gerçeğe dönüşmesi çok ürkütücü geldi... Nereden başlayacağım ne yapacağım herşey birbirine karışmış durumda... Bu işin duayenleri olarak sizlerden yardım bekliyorum. Her türlü yardıma, bilgiye, yol gösterimine ihtiyacım var. Tel numaram 05355053655 Teşekkürler...
hocam herhalde bitmiştir karavan:smiley: nasıl memnun musunuz araçtan ?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR