Mİdİbüs Karavan Başlangiç

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cey1971 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 117
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 59,338
39

Etiketler

Dostlar merhabalar;
dün başka bir sosyal platformda midibüs araçların karavana dönüştürülmesiyle ilgili olarak bir arkadaş "PROJE HAZIRLAYAN MAKİNE MÜHENDİSİ BİR ARKADAŞIMA SORMUŞTUM BUNLARA KARAVAN PROJESİ HAZIRLANAMIYOR ARTIK DEMİŞTİ." diye bir yorum yaptı. Doğruluk payı var mıdır?
Öğrendiniz mi ? Oluyor muymuş ?

renk secimleriniz de gercekten super!
Marangozda mi yaptirizorsunuz?

Birde ehlyet konusu cok kafami karistiriyor, hangi ehliyetle kullaniyorsunuz bunu?

B sinifi diyenler var ancak bildigim kadariyla B icin arac 3500 KG gecmemeli, ki bu araclarda buna imkan yok.

Su an Isuzu Urban almaktayim. sadece B sinif ehliyetim var. Sizde hangi ehliyet var?

renk secimleriniz de gercekten super!
Marangozda mi yaptirizorsunuz?

Birde ehlyet konusu cok kafami karistiriyor, hangi ehliyetle kullaniyorsunuz bunu?

B sinifi diyenler var ancak bildigim kadariyla B icin arac 3500 KG gecmemeli, ki bu araclarda buna imkan yok.

Su an Isuzu Urban almaktayim. sadece B sinif ehliyetim var. Sizde hangi ehliyet var?
Öncelikle tşkler. Ahşap mobilya tüm işlerimi marangoza yaptırdım. Ehliyet konusuna gelince E sınıfı ehliyetim olduğu için bu konuyu araştırmadım malesef..

Kolay gelsin, bu şeilde bir masa ayağına ihtiyacım var, nerden temin ettiniz? fiyat bilgisi paylaşırmısınız
Masa ayağını internet üzerinden aldım. Masa ayağından ziyade kaptan koltuk ayağı :smiley: yasak olup olmadığını bilmiyorum o nedenle site yöneticilerinin hoşgörüsüne sığınarak yazayım. denizdükkanı.com

Masa ayağını internet üzerinden aldım. Masa ayağından ziyade kaptan koltuk ayağı :smiley: yasak olup olmadığını bilmiyorum o nedenle site yöneticilerinin hoşgörüsüne sığınarak yazayım. denizdükkanı.com
siteye baktım da goremedım, kapalı konumda yuksekligini soracam, ya da her seviye de klitleyebilirmiyiz?

siteye baktım da goremedım, kapalı konumda yuksekligini soracam, ya da her seviye de klitleyebilirmiyiz?

merhaba bende ayni yerden aynı masa ayağından aldım, yatak yapacağım zaman yüksekte kaldığı için alt tarafta hareketsiz kalan kısmın plastiğini çıkartıp boyunu biraz kısaltıp geri taktım kapalıyken yatak seviyesine indirdim. aluminyum olduğu için rahatça yapabilirsiniz yükseklik zaten yetiyor bir problem olacağını sanmıyorum. gayet güzel bir ürün 360 derece kendi etrafında dönüyor, bağlamanıza göre ileri geri yada sağa sola kayıyor. görünen siyah makara yükseklik ayarı yapmaya yarıyor.
131c48a98231c5cfaabc0c71c20b59e9

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

merhaba bende ayni yerden aynı masa ayağından aldım, yatak yapacağım zaman yüksekte kaldığı için alt tarafta hareketsiz kalan kısmın plastiğini çıkartıp boyunu biraz kısaltıp geri taktım kapalıyken yatak seviyesine indirdim. aluminyum olduğu için rahatça yapabilirsiniz yükseklik zaten yetiyor bir problem olacağını sanmıyorum. gayet güzel bir ürün 360 derece kendi etrafında dönüyor, bağlamanıza göre ileri geri yada sağa sola kayıyor. görünen siyah makara yükseklik ayarı yapmaya yarıyor.
131c48a98231c5cfaabc0c71c20b59e9

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cevap için teşekkür ederim, o zaman istediğimiz seviyede durdurabiliyoruz gibi. ben üstten açmalı dolap koyduğum için yüksekliği biraz uzun bırakmak durumunda kaldım, yatağa dönüştürürken problem yaşarmıyım bilemiyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.