Mitsubishi Aksesuar ve Yedek Parça

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan SolakSelim Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,483

SolakSelim

Ana Kamp
Yer
Kocaeli
Arkadaşlar 1 hafta önce 2000 model mitsubishi aracımı bütün masraflarla beraber 12,700 liraya aldım. resimlerini daha sonra ekleyeceğim. kocaeli gölcükte de ikamet ediyorum. aracım için gerekli olan parçalar var.bunları nereden temin edebilirim mümkünse en uygun fiyatı olanları istiyorum :smiley:

1)ön panjurdaki mitsubishi amblemi kırılmış yerine yenisi lazım. mitsubishi amblem
2)araç eteklerine yan barlar.binip inerken zor oluyo malum. yan barlar
3)yakıt depo şamandırası çalışmıyormuş bu da lazım arkadaşlar.

şimdiden teşekkür ederim sağolun.

Etiketler
Ynt: Mitsubishi Aksesuar ve Yedek Parça

Selim bey aracınız hayırlı olsun.

Yedek parça hususunda bilgili arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

Fantastic Light' Alıntı:
Selim bey aracınız hayırlı olsun.

Yedek parça hususunda bilgili arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

sağolun çok teşekkür ederim. ufak tefek masraflar var onları halletmeye çalışıyoruz işte.

Selim Bey hayırlı olsun aracınız, kazasız belasız kullanın.
İhtiyaçlarınız gerçekten çok ufak tefek şeylermiş. Yan barları sanayide yaptırabilirsiniz, hem daha sağlam olur hem de arazide işinize daha çok yarar. Orijinal için boşuna zaman harcamayın derim. Yedek parça için Eksper Oto Serkan Bey ile bir görüşün dilerseniz.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=19014.0
Resimleri bekliyoruzz

CİNCİN' Alıntı:
Selim Bey hayırlı olsun aracınız, kazasız belasız kullanın.
İhtiyaçlarınız gerçekten çok ufak tefek şeylermiş. Yan barları sanayide yaptırabilirsiniz, hem daha sağlam olur hem de arazide işinize daha çok yarar. Orijinal için boşuna zaman harcamayın derim. Yedek parça için Eksper Oto Serkan Bey ile bir görüşün dilerseniz.
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=19014.0
Resimleri bekliyoruzz

sağolun en kısa zamanda fotolarını çekicem. bu sabah marş kömürlerinin değişmesi gerektiğini anladım. :smiley: aracın en lazım olduğu zaman niye böyle şeyler çıkar anlamıyorum :smiley:

YEDEK PARÇA İÇİN ALMANYAYA ULAŞMAYA GEREK KALMADI

MITSUBISHI TÜM YEDEK PARÇALAR İÇİN

ŞUA OTOMOTİV, REŞİT MAKİNA LTD ŞTİ

0216 4208652
0532 7813713
0533 6422515

TÜM ORİJİNAL YEDEK PARÇALARI + TÜM PARÇALARIN ALTERNATİF MARKALARI MEVCUTTUR

112432 13 7 3582b

michelinturk' Alıntı:
YEDEK PARÇA İÇİN ALMANYAYA ULAŞMAYA GEREK KALMADI

MITSUBISHI TÜM YEDEK PARÇALAR İÇİN

ŞUA OTOMOTİV, REŞİT MAKİNA LTD ŞTİ

0216 4208652
0532 7813713
0533 6422515
akın bey web sayfanız varmıdır ? bazı parçalara ihtiyacım olcak kaporta ve motor aksanı gibi

TÜM ORİJİNAL YEDEK PARÇALARI + TÜM PARÇALARIN ALTERNATİF MARKALARI MEVCUTTUR

akın bey web sayfanız varmıdır ?
bazı parçalara ihtiyacım olcak kaporta ve motor aksanı gibi

arkadaşlar km teli ile gösterge arasındaki parça lazım nerden bulabiliriz acaba? ustamın elinde yok ve buralarda(bursa karacabeyde ve mkpaşada) bulamadık malesef. ustamın bana dediğini aynen yazıyorum. km telinin göstergeye bağlandığı iletildiği parça.

web sayfazım hazırlanmadı henüz

mitsubishi l200 tüm modellerle ilgili detaylı bilgi için

0216 4208652
0532 7813713

şua otomotiv ltd şti
reşit makina ltd şti

Fotoraf0003

Arkadaşlar 1 hafta önce 2000 model mitsubishi aracımı bütün masraflarla beraber 12,700 liraya aldım. resimlerini daha sonra ekleyeceğim. kocaeli gölcükte de ikamet ediyorum. aracım için gerekli olan parçalar var.bunları nereden temin edebilirim mümkünse en uygun fiyatı olanları istiyorum :smiley:

1)ön panjurdaki mitsubishi amblemi kırılmış yerine yenisi lazım. mitsubishi amblem
2)araç eteklerine yan barlar.binip inerken zor oluyo malum. yan barlar
3)yakıt depo şamandırası çalışmıyormuş bu da lazım arkadaşlar.

şimdiden teşekkür ederim sağolun.
Mitsubishi outlender 2005 model on difransiyel parçasını nasıl bulurum yardım edermisin

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri