Mitsubishi Delica Spacegear (L400)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Dere42 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 21
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 39,964

Dere42

Yeni Üye
Selam arkadaslar,Turkiye de mitsubishi delica spacegear(L400),sahip olan var mi, ve Turkiye de bu araclar bulunurmu,ve ne fiyat da satilir, bilgilerinizi bekliyorum.

Etiketler
Ynt: Mitsubishi Delica Spacegear (L400)

Delica satılıkmış

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mitsubishi-4x4-mitsubishi-delica-speca-gear-117899778/detay/

Güzel araç. Parça sıkıntısı olur mu acaba? Bunlardan fazla yokmuş piyasada..

sakyuz' Alıntı:
Güzel araç. Parça sıkıntısı olur mu acaba? Bunlardan fazla yokmuş piyasada..

hyundai starexle benzer noktaları var ama forumda delica sahibi bir arkadaş vardı en iyi cevabı o vericektir

Gezi ve kamp için ideal bir araç
Parça sıkıntısı var ama yurtdışından alıyorum. Çoğunlukla Japonyadan orjinal parçalar geliyor.
Delica ile ilgili ne istiyorsanız sorabilirsiniz.

Soruyu sormuş ve ilk uçakla Japonya'ya gitmiş arkadaş..... ;D (Topik açıyorsun da niye takip etmiyorsun yahu.....insanlar burada sana vakit ayırıyor bak....)

Ynt: Mitsubishi Delica Spacegear (l400)

iyi günler delicanın parçaları pahalımı japonyadan geliyor dediniz sık sık arıza açarmı ?

Daha ön takımı bozamadım :smiley: pajero ile aynı pahalılıkta. Gerçekten güzel araç. Şimdi direksiyonu çevirmekle uğraşıyorum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Delica nin parcalari orta asya ulkelerinin hepsinde mevcut ve cok cok ucuz.bu araclar genelde karli buzlu zeminde kullaniliyor ve burdaki kangoo tarzi araclar nasil ise kazakistanda da delica o sekilde herkezde var cok zevkli araziside cok iyi sadece uydurma yay amortisorler ile yapilan yukseltme de 35 lastik takanlari gormustum.motoru kuvvetli dizel oldugu icin torku fazla rahat gidiyor arac.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu Delica modeli ülkemizde pek yok. Olanları da görmedim ama gümrükten getirilenler de büyük ihtimalle sağdan direksiyonludur. Bu araçların parçalarını en kolay alabileceğimiz yer ise Gürcistan. Özellikle Svaneti Bölgesinde hemen hemen herkesin gözdesi bir araç. Orada bir tanıdığım sanırım 2002 modeldi ve 5500 dolara aldı. Gelelim direksiyonunu sola almaya. 1500 dolar civarında bir fiyata sola alıyorlar Gürcistanda. Parça teminini de oradan yapabilirsiniz. Eğer aracınız yürür halde ise; Batum'a bir gezi planlayın. Gürcistana araçla girmek için araca yeşil sigorta yapmanıza gerek yok. Pasaporta da gerek yok. Yıpranmamış bir kimliğiniz var ise ve araç sizin adınıza ise (değilse de noterden yurtdışına çıkarabileceğinize dair vekalet) direkt gidebilirsiniz. Orada yakıt yarı fiyata onu da dikkate alın. SOCAR veya WİSSOLdan alabilirsiniz. Sorun yaşamazsınız. Ancak şunu da unutmayın ki Türkiye'nin 20 yıl gerisindeki bir ülkeden bahsediyoruz ve tamir ve bakım Türkiye gibi değil. Önceden araştırıp, teyit edip, anlaşıp öyle gitmekte yarar var. Sonra bana küfretmeyin. :smiley:

Bu araçları biliyorum ve arazide çok iyi. Jeep kullanılacak arazide kullanılabilen bir minibüs diyebiliriz. Türkiye'de 2000 li model bulsam hiç düşünmeden alırım.

Ve resimlerrr

Image

Image

Aynısının yurtdışı nda Hyundai olarakta var Starex 4x4 yazınca çıkıyor çok güzeller.

Wi-fi veya Mobil Bağlantı ile Bir Şekilde Gönderildi.

Nadir bir araç olduğu için sizlerle paylaşmak istedim.👍 (Mitsubishi Delica (l400) Space Gear 2.4 benzinli)

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri