Mitsubishi L200 4x2 STD. AT. alırken...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan afraki Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,963

afraki

Yeni Üye
İyi günler.
Sonunda Mitsubishi L200 STD. AT. modeli için kararımızı verdik.
Burda okuduklarımı tek tek not ettim,

*mesela alırken 2450m nin üstüne çıkabilme programını yüklemesi,
*direksiyon kutusundan ses gelip gelmediğine dikkat,
*ruhsat çıkmadan çeki demirini taktırılması ve ruhsata işletilmesi,
*alt koruma saçı,

gibi notlar aldım.
dikkat etmem başka bir konu varmı ?
muamele işlemleri ve aracın uzun yıllar ilk günkü randımanını vermesi için teknik konular hakkında bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

Etiketler
Ynt: Mitsubishi L200 4x2 STD. AT. alırken...

direksiyon kutusundan gelen ses her L200 de yok. olanlarda servisler tarafından tesbit edilip parça değişimi için çağrılacaklar. aracınızı yeni alacağınız için sizin araçta bu sorunun olmama ihtimali yüksek.
arkaya kabin yapılacaksa ruhsata işlenmeli, fullbox yapılacaksa ruhsata işlemeye gerek yok
aşağıdaki linktede bazı paylaşımlar var belki işine yarar
http://forum.donanimhaber.com/m_19351081/mpage_72/tm.htm

Ynt: Mitsubishi L200 4x2 STD. AT. alırken...

arkadşım bu gibi teknik detayları araştırman bilinçli bir tüketici olmandır.ama şuda var burdaki arkadaşlarda genellikle 4x4 L200 ler var vede 4x4 lerde bu gibi sorunlar yok denecek kadar az.benimde daha önce sorularım oldu pek bi cevap alamadım çünkü 4x2 olduğundan diye düşündüm.pek çok sorun yaşadım bunları seni L200 den soğutmak değil amacım,örneğin cd çalarorjinal değil sonradan istanbuldaki ana dağıtıcı bu cd çalarları çinde yapılıyo 4x4 lerde sony marka,ASR yok, sanyog actionda bile var. çeşke bu değerli marka temsanın elinde olmasaydı çok şeyi aracın üstünden alıp opsiyonel diyolar.mazot pompasındaki ısıtıcı bendeki 2009 L200 de yoktu.kışında sorun bir kaç kez zor çalıştı. 2 ay önce arkadaşım aldı aynı modeli onda vardı.1990 dan beri 17 L200 üm oldu,L200 lerle çok haşir neşir oldum.son modeli beni çok sevindirdi ama hatam 4x2 almak oldu aracı sattım 4X4 INSTYLE AT 178 PSı aldım beklentilerimi karşıladı

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.