Mitsubishi L200 Mü ? Isuzu D-max Mı ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ugurdemirel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 16,814

ugurdemirel

Yeni Üye
4x2 araç arıyorum belki yardımcı olabilirsiniz önerilerde bulunarak. 2008 - 2010 arası Isuzu D-max mı yoksa 2008-2010 arası Mitsubishi L200 mü almalıyım. Genellikle şehiriçi köye inip çıkmak için kullanacağız arazi de kullanma durumumuz yok. Artılarıyla eksileriyle bildiklerinizi önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Etiketler
Selamlar...
Isuzu dan başlayayım ben.
Isuzu D max in 2 serisi vardır alçak kasa boş seri ve Limited Edition yüksek kasa 4x2 dir bu araçta.
Limited de yakıt ölçer,hava sıcaklığı ölçer,anlık yakıt gibi elektronik panel var elektrikli aynalar ve ısınan aynı zamanda altının yüksekliği 4x4 D maxler gibidir ve acayip bi piyasası vardır. 45 ile 50 bin tlden aşağı yoktur eğer alayım aynı paraya satayım konforlu olsun para etsin dersen ısuzu d max limited al.
Boş olan alçak kasa dediğim ısuzu d max ise beygir güç herşey aynı altı yere yakın bide elektronik ekranı yok ama her ikisinide yolda ekiyor 200 kilo kadar daha hafif olması sanırım sebebi.
Bizde alçak kasa D max var maksimum yakıt köy yolunda beldede yaşıyoz 11.3 11.5 arası aşağısı olur yukarısı olmaz.

Mıtsubıshı L 200
Nerdeyse hepsi yüksek kasadır ısuzu d max e göre daha az gider yakıtta aynılardır yolda ısuzu kesinlik le daha oturaklıdır aynı koşulda daha az savrulma eğilimi gösterir.
Isuzunun özellikle 4x2 de piyasası daha iyidir.

Son düzenleme:

<p>Selamlar...</p><blockquote class="mce_quote" data-mcequote="true" data-username="yesilceli" data-post="1437819" data-member="159668" data-attributes="post,member"><p>Isuzu dan başlayayım ben.</p><p>Isuzu D max in 2 serisi vardır alçak kasa boş seri ve Limited Edition yüksek kasa 4x2 dir bu araçta.</p><p>Limited de yakıt ölçer,hava sıcaklığı ölçer,anlık yakıt gibi elektronik panel var elektrikli aynalar ve ısınan aynı zamanda altının yüksekliği 4x4 D maxler gibidir ve acayip bi piyasası vardır. 45 ile 50 bin tlden aşağı yoktur eğer alayım aynı paraya satayım konforlu olsun para etsin dersen ısuzu d max limited al.</p><p>Boş olan alçak kasa dediğim ısuzu d max ise beygir güç herşey aynı altı yere yakın bide elektronik ekranı yok ama her ikisinide yolda ekiyor 200 kilo kadar daha hafif olması sanırım sebebi.</p><p>Bizde alçak kasa D max var maksimum yakıt köy yolunda beldede yaşıyoz 11.3 11.5 arası aşağısı olur yukarısı olmaz.</p><p><br></p><p>Mıtsubıshı L 200</p><p>Nerdeyse hepsi yüksek kasadır ısuzu d max e göre daha az gider yakıtta aynılardır yolda ısuzu kesinlik le daha oturaklıdır.</p></blockquote>

Saglamlik çekiş ve yol tutuşu konusunda isizu daha iyidir. yakıt konusunda Mitsubishi az da olsa daha ekonomik. Ayrıca L200 un arka koltuğu daha geniş ve otomobil konforunda. haliyle kasa hacmi biraz daha küçük. Ayrıca kışın çok soğuk bi yerde yaşıyorsanız isizu da sorun yaşayan arkadaşlar oldu. ben bu araçları yıllardır kiralık kullanıyorum. alacak olsam bende kararsız kalırım. ama nissan veya ford almam orası kesin.

Biz 2006 dan beri ısuzu kullanıyoruz ilk tfr si vardı şimdi 2008 d max var 1500 rakımda yaşıyoruz ayazda -32 derece soğuk bile gördük 3-5 kez ısıtınca bastık çalıştı her hangi bi sorunda olmadı 4x2 alacaksanız Isuzu alın hem kısmi kilitli diferansiyel kilidi standart olarak var sağlam çok gider piysası düşmez gayet keyifli bi araç hiç düşünmezdim bile ama 4x4 de kullanım koşullarına göre değişir.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri