Mitsubishi Pajero Aracıma Vinç Arıyorum

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan brevini Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,633

Etiketler
Ynt: Mitsubishi Pajero Aracıma Vinç Arıyorum

Merhaba, size tavsiyem hem ekonomik hem sağlam yapısıyla Come Up Vinçleri olabilir.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=tiijdLi5kio[/youtube]
http://vincmarket.sahibinden.com/
www.facebook.com/ComeUpTurkiye
www.vincmarket.com.tr

600396 552304408125032 765586581 n

4

7

15

video da olan vinç kaç lb biraz bilgi verebilirmisiniz

Seal 9,5i serisi
* 9500Lb / 4309 kg çekeme kapasiteli Come Up

Winch accessary 028

4300 kg sanırım işimi görür.teknik özelikleri hakkında bilgi istiyorum örneğin kaçlık halat kullanmamız gerekir videoda araç suda çalışıyordu elektrik devresine zarar vermiyor mu? garantisi var mı? nerede üretilmiş kullanan var mı?

Halat standart olarak üzerindedir.Kesinlikle su geçirmez bununla ilgili video' yu www.facebook.com/ComeUpTurkiye adresinde aynı ürüne uygulanmış su testi var izleyebilirsiniz.
Tüm Come Up ürünlerinde 1 yıl elektrik 2 yıl mekanik garantisi var
C belgeli
Taiwan Menşeli
Ürün Türkiye' ye henüz yeni geldi Off Road camiasında pek tanınmıyor ama Oto Kurtarıcılar yaygın olarak kullanmaya başladı bunların daha yaygın kullanmalarının nedeni frenlerdeki geri bırakma probleminin olmaması.

Genel özellikleri
* 3,73W 5 Hp Motor
* Su geçirmez gövde, kontrol kutusu ve aktarma sistemi
* Su geçirmez Aşırı ısınma uyarı lambalı 5m kablolu kumanda
* 3' lü planeet aktarmalı dişli
* Patentli otomatik fren
* Güçlendirilmiş alüminyum gövde
* 8,7 mm Galvanizli 30,5 m çelik halat
* Net ağırlık 38 Kg

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?action=profile;area=showposts;u=145119#ixzz2cQSP4fiZ

videoyu izledim gerçekten etkileyici. come up hakkında geçerli olumlu fikir sahibi oldum. ama diğer markalarıda incelemek istiyorum görüşleri olan paylaşırsa çok daha güzel olur

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR