Mitsubishi Pajero Pinin Kullananlar Buradayız

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TULUMCU Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 317
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 276,714
,depoda olan ''depo benzin pompası'',birde yüksek basınç sağlayan pompa var,genelde bozulan ve revizyonu yapılan,bildiğim bu.Depo içinde olan pompanın sahibinden .com da ikinci el ilanı var no;222971959 carizma 1999 diye.

Benim aracın deposunda da aynı parça vardı filtresi temizlendi pompası değişti ancak sorun çözülmedi,

serviste cihaza bağlandığında arıza gösteren parça bu

12476236 10204970406169930 1255398702 n
12483919 10204970406129929 2135759752 n

Etiketler

Aynen öyle, bu parça için o kadar araştırma yaptım ki istanbuldan, ankara, adana, gaziantep, izmir, daha birçok internetten parça satan siteler hiçbirinde yok, bazıları yurtdışından getirtiriz dedi fiyatını da 1200 ile 1800 arası diye söyledi ben şimdi aliexpres ten 178 tl ye getirtiyorum, gümrükte takılmayacak olsaydı japonyadan 114 dolara alacaktım ancak malesef ülkemizin uyguladığı gümrük vergileri insanı deli ediyor.

Pajero'mu sorunu olsada seviyorum, zamanla bi şekilde halledicem ve asla gidip kia sorento, dacia duster, suzuki gibi vs araçlara bakmayacağım bile, hepsine de bindim hiçbiri Pajero'nun yanından geçemez.

Aynen öyle, bu parça için o kadar araştırma yaptım ki istanbuldan, ankara, adana, gaziantep, izmir, daha birçok internetten parça satan siteler hiçbirinde yok, bazıları yurtdışından getirtiriz dedi fiyatını da 1200 ile 1800 arası diye söyledi ben şimdi aliexpres ten 178 tl ye getirtiyorum, gümrükte takılmayacak olsaydı japonyadan 114 dolara alacaktım ancak malesef ülkemizin uyguladığı gümrük vergileri insanı deli ediyor.

Pajero'mu sorunu olsada seviyorum, zamanla bi şekilde halledicem ve asla gidip kia sorento, dacia duster, suzuki gibi vs araçlara bakmayacağım bile, hepsine de bindim hiçbiri Pajero'nun yanından geçemez.
Benim,elektronik parça getiren arkadaşlarım var,gümrük ödemeden hatta kargo ayağına kadar getirtebiliyor.çaresiz olduğumuz için böyle çözüm yollarını araştıracağız...bir arkadaşımda normal yollardan istanbula getirmek istedi,Merterde gümrüğe gelince,100 dolarlık bir üründü,malzemenin yarı değeri kadar gümrük ödedi,yarım günde onun için öğraştı.

Merhabalar, bende aranızda yer almak için kolları sıvadım. Sıkı takipteyim. kendimi ve aracımı kısaca tanışma bölümünde tanıttım. Alıntı olarak ekliyorum.

Merhabalar ismim Fatih 25 yaşındayım İstanbul Beykozda yaşıyorum. Evli ve çocukluyum. Off roadçu diyebilirim kendime 1/10 araçlarla off road yapan bir grubumuz var her hafta birgün arazideyiz. Beni bu siteye çekende tecrübeli insanlar oldu. Hobici birisi olduğum içinde forum ortamını seviyorum.

Şuanda 2008 Ford Fiesta aracım bulunmakta ve bu aracıma hiç içime sinmeden biniyorum. Küçüklüğümde hep ben kaba araç alıcam derdim. Şuanda da durum böyle biraz yapılı ve özel bir araca binmek istiorum. Yaptığım hobiden dolayı çevremde birkaç offroadçu abilerim bulunmakta onlar beni Vitara'ya yönelttiler ve beğendimde Vitarayı, ancak eşim biraz daha olaya şekilci yaklaşarak bunu reddetti. (Aracı birilikte kullanıyoruz.) Off roadda yapmayacağım için tekrar araştırmaya koyuldum ve Pajero Pinin'de takıldım kaldım. Bütçeme uygun araç bulsam bu akşam gidip alacağım o derece. Forumu baya bir okudum @TULUMCU abimizin açtığı Pajero kullananlar konusunu talan ettim.

İlanlar vs. araştırmalarım sonucunda da 2000-2001 Model 5 kapı (özellikle çift renk hayalimdir.) bir Pajero sahibi olmak için kolları sıvadım. Şimdiden tanıştığıma memnun oldum.

Bizim off roadtan da bir kaç kare ekleyeyim :smiley:

Bu benim araç

3 10207310540054636 5221826487393651387 o 680x1024

3 10207310591495922 6876970404055662133 o 1024x680

Bu ay bir Antalya turnesi gerçekleştirdik.

8 10207310658737603 1067954753099100626 o 680x1024
1 10207310725539273 1951396262533914764 o 1024x680

Merhaba, Kısıtlı bütçeyle SUV peşinde koşan birisiyim. Aslında 2003-2005 Subaru Forester almayı planlıyorum, ama Alanya'da yedek parça ve servis sıkıntısı var, en yakın Antalya, orası bile 135 Km.. Şimdi ise Pajero Pinin'e bakıyorum. Tecrübe eden ya da bilen varsa bu 2 aracı kıyaslayabilir mi? Servis, yedek parça bulunurluk, arıza verme, yakıt, performans, motor, kullanım keyfi, içeriye ses alma, güvenlik, lpg uyumu... vb? Teşekkürler

Aramıza yeni katılan veya katılacak arkadaşlar hoş geldiniz.. sanırım 5 yıl olacak PAJERO PININ aşkım ilk günkü gibi devam ediyor.. aracı almayı düşünen arkadaşlar, abiler, ablalar: daha önce çok yazdık Pinin i lütfen zaman ayırıp okuyunuz.. sınıfının ve üretildiği yılın en iyi, en kaliteli 4x4 dür.. temiz bir Pinin bulursanız alın, bir ömür keyfini sürün.. yedek parça ve diğer bilgiler için face de Mitsubishi Pajero Pinin Türkiye sayfamızı takip edebilirsiniz.. PININ aşkı bana aracın sayfasını bile kurdurdu.. gerisini siz düşünün.. PININ CANDIR..

Ayrıca Pinin ime Avusturalya üretimi IRONMAN YÜKSELTME KİTİ MONTE ETTİMM(sadece güçlendirilmiş 4 adet helezon yay ile) Başka bir aparata gerek kalmadan, rot ayarları değişmeden araç yerden ortalama 6 cm daha yükseldi.. tam bir KEÇİ oldu.. ayrıntılı bilgiler Mitsubishi Pajero Pinin Türkiye Face sayfamızda..

Temizleri toplamislar zamaninda bize kalmamis :smiley: keyfini alanlar satsada biz devam etsek.

Edit: bulent abi Fatih ben istanbuldan son gunlerde basini agritan :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

SON KONULAR

Geri