Mobidik Ile Moto-solo Gezilerim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan yugun Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 184
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,552
TyfgzggPxJHapEG9bj2aA6UQw678 h903 s noauthuser0

Etiketler

Merhaba arkadaşlar,
Bugün de Güneşin gökyüzünden ışıl ışıl gülümsediği güzel bir Cumartesi günü, Mobidik'e atlayıp Sokullu'ya ablama gittim. Bana güzel bir kahvaltı hazırladı sağolsun. Birlikte kahvaltı ettik sonra ben yine Mobidik'e binip dönüşte Bahçeli 7'den geçerek evime geldim. Bir de benzinliğe uğrayıp benzin aldım 34TL tuttu.

Bugün Mobidik'le görece uzun bir tur attım. Sıhhıye ve Kızılay'dan geçtim. Eskişehir yolundan geri döndüm. Güzel bir gezinti oldu. Pazar günleri motorumla gezmeyi seviyorum.

Bugün de Mobidik'imle çıkıp bir tur attım ama daha da tekrar çıkacağım. Hava çok güzel.

Bugün Sanayii'deydim sabahtan, Arabanın marş dinamosu yenilendi. Kömürleri bitmiş. Sonra eve gelip Mobidik'imle turumu attım.

Bugün önce yağmurun yağmasını bekledim,
Önce arabayla SHELL Toytepe'ye kahve içmeye gittim.
Sonra arabayı bırakıp Mobidik'i çıkardım,
Onunla kısa bir tur attım kuruyan yollarda,
Artık bahar iyiden iyiye kendini gösteriyor.
Angara'nın yollarında bir gün daha böyle geçiyor...

Bugün de havayı yağmursuz yakaladığım bir zaman diliminde Mobidik'le çıkıp her zamanki gibi birkaç tur attık. Her zaman gittiğim parka da uğrayıp biraz huzur bulduk. İyi ki parklar şehirde varlar.

IGXBtRj4ZaxcfhHSpOsK4OpQw678 h903 s noauthuser0

R4L e0vommPJuLE8nA3RJ10gw678 h903 s noauthuser0

Bugün yine Pazar, Mobidikle gezmek için güzel bir gündü. Hava kapalı ve serinde ancak güzel bir tur attım. Şehirde attığım turlar beni hoşnut ediyor, bana zevk veriyor. Her zaman uğradığım parkta birkaç fotoğraf çektim
Xdsv6T56lj4CS uc5AKBVOKww678 h903 s noauthuser0

JZwoaBOH OcPo PsU BUDgSgw678 h903 s noauthuser0

BVXaj UVG16xILe5OQ1kjD Qw678 h903 s noauthuser0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR