DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Moderatörlere Atv & Utv Ana Konu Başlığı Ile Römork Ana Konu Başlığı Açılması Için Taleptir.

'GEZENBİLİR FORUM DÜZENİ VE DUYURULARI' forumunda EL_Guapo tarafından 1 Haziran 2019 tarihinde açılan konu 89 kişi tarafından okunmuş, 0 cevap yazılmıştır

 1. EL_Guapo

  EL_Guapo Gez, gör, yaşa, anlat, tekrarla...

  Mesaj:
  83
  Alınan Beğeni:
  23
  Meslek:
  İş elbiseleri & tekstil promosyonu imalati
  Şehir:
  İstanbul
  Web Sitesi:
  https://www.enak.com.tr
  Sevgili Gezenbilir moderatörlerimiz, yaratmış olduğunuz bu muazzam sitede inanılmaz uzun saatler geçirdim, geçiriyorum ve her aklımın takıldığında, bir şeyleri araştırdığımda en doğru bilgileri bulucağıma inandığım ve güvendiğim bu foruma başvuruyorum.

  Şimdi de yeni araştırmam ATV, UTV ve Römork’lar hakkında. Yalnız bu konularda ana konu başlığını göremediğimden bilgiler bölük pörçük yayılmış gibi. Hatta bir soru sormak için konu açayım dedim ama konıya tam hitap edecek doğru alanı bulamadığımdan Karavan’ların altında sordum.

  Dolayısı ile bu durumu sizlere de belirtmek istedim ki belki bu eksikliği de gidermek istersiniz. Sizden ricam 2 ayrı konu başlığı açmanız olacak. Birincisi “ATV & UTV” ana konu başlığı, diğeri “RÖMORK” ana konu başlığı. Hatta belki bunlara Tamirat, Modifiye, Yedek Parça vs. gibi alt konu başlıkları da eklenebilir.

  İlginize ve alakanıza çok teşekkür ederim. Tekrar tekrar böyle bir forumun biz amatörlere ve çarpıtılmamış gerçek yorumları arayış içerisinde olanlara katkılarınızdan dolayı tebrik ediyorum. Ellerinize, emeğinize sağlık.
   

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...
BENZER KONULAR - Moderatörlere Konu Başlığı
 1. KLL
  Yanıt:
  10
  Okunma:
  469
 2. Kürşad-eym
  Yanıt:
  2
  Okunma:
  294
 3. erdem2525
  Yanıt:
  10
  Okunma:
  586
 4. EvliyaCelebi2
  Yanıt:
  5
  Okunma:
  423
 5. bayboga
  Yanıt:
  1
  Okunma:
  977
 6. kesskin54
  Yanıt:
  11
  Okunma:
  608
 7. Insmuh0nur
  Yanıt:
  1
  Okunma:
  375
 8. OTOMOPAR OTOMOTİV
  Yanıt:
  12
  Okunma:
  903
 9. Ufuk Büyutat
  Yanıt:
  9
  Okunma:
  606
 10. bilalabdulselam
  Yanıt:
  0
  Okunma:
  269