GEZENBİLİR DERNEĞİ | HAKKIMIZDA | SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ | FORUM KURALLARI | YARDIM | SPONSORLUK | İLETİŞİM  

Mopar Jeep Rubicon-wrangler-jeep Wj Jantları 5x127 17" Ankara

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KLL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,018

KLL

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.
Yer
Ankara
Jeep Mopar Rubicon Wrangler Jant seti - Bisiklet ile ilgili tüm malzemeler sahibinden.com'da - 751450202

İlanda gördüğünüz jant seti hakiki mopar chyrsler jantı olup, Jeep Rubicon a aittir. Kazasız tamirsiz ama kullanılmış settir. Modern wrangler e de uyar. Jantın ofseti kurtarmadığı için Grand Cheorkee WK ya uymaz ancak WJ Grand Cherokee de olacağını düşünüyorum onun offseti daha azdır ve kaliperi ufaktır. Ben bu jantları Dodge Journey de 1.5 cm lik spacer ile kullanmak için almıştım ve çok memnun kalmıştım. Ne yazıkki Jeep WK da ön kaliperleri kurtarmadı spacersiz.

2500tl set fiyatıdır. 2006 2010 arası 17" Jeep Grand cherokee yada commander, 17 inç, fiat freemont yada dodge journey jantarı ile de takas olabilir.

Etiketler

KLL

Yer
Ankara
örnek resim - WJ üzerinde

DSCN0642.jpg

KLL

Yer
Ankara
bu jantları hala satabilirim. fiyat 2500 tl. ilan mevcut değil. sıkça soruluyor, ince flanş olmadan WK WH ye takılamıyor. WJ ye takılabilir.

KLL

Yer
Ankara
235 65 lastik takılabiliyor. ben dodge journey de bu ,şekilde kullanmıştım hatta çok iyi durumda lastiklerde var. istenirse.

KLL

Yer
Ankara
telefon nonuzu mesaj oalrak atarsanız fotoları gönderirim. ilanı kaldırdım. yüzünü eskitmenin alemi yok diye düşündüm. mopar imalatı jant sonuçta. bu jantların replikası olan çin malı jantlar var bunlar doğrudan WK ya takılabiliyor, kalipere sürtmüyorlar ancak kesinlikle bijon deliklerinin daha büyük olmasından ötürü balans tutmuyorlar. merak eden forum arkadaşlarımız olmuştu bilgi olarak ekledim.

KLL

Yer
Ankara
2850 TL olarak fiyatını arttırdım. satış günceldir.

BENZER İÇERİKLER

Forum istatistikleri

Konular
100,255
Kullanıcılar
168,199
Son Üye
motorkaravan

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLER

KURUMSAL    BAĞLANTILAR    GİZLİLİK VE KULLANIM    BİZİ TAKİP EDİN
   Hakkımızda    Gezenbilir Dernek    Forum Kuralları    Youtube
   Yönetim    Gezenbilir Kültür    Üyelik Sözleşmesi    İnstagram
   Haberler    Gezenbilir Medya    Gizlilik Politikası    Twitter
   Logo ve Görseller    Gezenbilir Stüdyo    Çerez Politikası    Facebook Grup
   İletişim      Yardım    Facebook Sayfa
         Tüm Diğer Sosyal Medya Hesaplarımız

HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Yer Sağlayıcı: VERİTEKNİK Belge No: YS-308

Copyright © 2000 - 2020 Gezenbilir