Mopar Sepet - Jeep Lıberty / Cherokee - Grand Cherokee - Durango

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan luckblackbird Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 29,685

luckblackbird

I do not deal in problem,only solution...
Yer
İstanbul
MOPAR SEPET - JEEP LIBERTY/CHEROKEE - GRAND CHEROKEE - DURANGO

Jeep IBERTY/CHEROKEE(KJ) aracımda kullanmakta olduğum sepeti satıyorum.
Parça kodu 82209125

Tavan raylarına direkt olarak bağlanır. Extra aparata ihtiyac yoktur.

JEEP LIBERTY/CHEROKEE - GRAND CHEROKEE - DURANGO araçlarda sorunsuz montajı yapılabilir.

Cherokee Renagade için 82209480 montaj kitine ihtiyac vardır. Tavan rayları kalın olduğu için 7 cm civatalara ihtiyac duyulmaktadır (Bu elimde yok)

Yetkili servis sıfır fiyatı 1077 TL +KDV = 1270 TL

Satış fiyatı: 700 TL (Kargo hariç)

Ödemeyi 6 taksitle(Bonus,diger kartlara yapıyorlar mı bilmiyorum) yapabilirsiniz. Bu işi yapmıyorum, alacağım başka parça var, siz benim yerime ona ödeme yaparsınızç

Kargoyu sizin ödemeniz koşulu ile malzemeyi Yurtiçi Kargo veya MNG kargo ile gönderebilirim (Kusura bakmayın çalıştığım şirkete en yakın bunlar var)

Istanbul'da olanlar için Hafta içi mesai saatleri 8:00 -17:00 arasında Beşiktaş'ta, hafta sonu anlaşacağımız bir saatte Kadıkoy - Bostancı arasında sepet'i teslim edebilirim.

Jeep basket 002   Copy

Image 000

Image 001

Image 002

Image 003

Etiketler

Ynt: Mopar Sepet - Jeep Lıberty / Cherokee - Grand Cherokee - Durango

Resimleri görebilecek şekilde tekrar yüklemeniz mümkün mü aceba?

sahibinden'de ilanı var, resimlerin süresi var heralde neden görünmediğini anlamadım

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-mopar-sepet-jeep-libertycherokee-grand-cherokee-durango-127477810/detay/

Merhaba.Sepet ilaniniz hala aktif mi.Hala satista ise nasil görebilirim. 532 7264745. iyi aksamlar

Satmaktan vaz gecmistim. Tekrar satista. Fiyatta degisiklik yok. İstanbulda elden teslim edilebilir. Kargoyu sizin karsilamaniz durumunda turkiyenin heryerine gonderebilirim. Sahibinden.com da elime 700tl gececek sekilde, taksitli "get"ilani acabilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri