Motokaravan Ruhsatta Yolcu Sayisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan DOKTOR63 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 533
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 148,084

Etiketler
Merhaba ruhsatınız hayırlı olsun dikkatimi çeken özel amaçlı yazması mantık olarak özel amaçlı yazdığı zaman ben şunu anlarım hususi otomobil gibi düşünüyorum yani araç iç dizaynlarını yaptığınızda TÜV gittiğinizde sıkıntı olmaz mı birde kilo farkı iç dizaynda bu kilo size yeterli gelecek mi bu kilo neye göre hesaplanıyor

özel amaçlı otomobil noterde değil ilk tuvtürk te yazıldı noter de tuvturk le aynı cümleyi kurdu özel amçlı motokaravan listede yok fark etmez dedi önemli olan m1 olması dedi, kilo yeterli olacaktır 3500 e kadar hakkınız var benim kast ettiğim hafif malzameler kullanarak yaptım.daha önce 3120 kg dı(mdf ile yapılmıştı)

Merhaba ruhsatınız hayırlı olsun dikkatimi çeken özel amaçlı yazması mantık olarak özel amaçlı yazdığı zaman ben şunu anlarım hususi otomobil gibi düşünüyorum yani araç iç dizaynlarını yaptığınızda TÜV gittiğinizde sıkıntı olmaz mı birde kilo farkı iç dizaynda bu kilo size yeterli gelecek mi bu kilo neye göre hesaplanıyor
teşekkür ederim

her kapalı kasa panalvan 3+1-4+1-5+1 ...olmuyor. firma ile iletişime geçilip sonrasında tadılata başalnması yerinde olacaktır.
minubus ten dönüşüm hepsinde oluyor
makprom muhendislik/sakarya
02642701760
Evet daha önce benzer çözümünü gördüğümüz bu şirket ile facebook da yazışmıştık. Birçok çocuklu karavancının beklediği konuda gelişmeler ortaya çıkmaya başladı...

Doktor Bey Bu kadarı bile büyük gelişme.Her ne kadar Özel amaçlı otomobil gibi yeni bir sınıf doğmuş olsa da eminim ki bundan sonrasında da sizin gibi mücadele azmi ve gücü olan dostlar devamını getirerek bu işin bir standarda oturmasını sağlayacaklardır. Bu anlattığınız süreç ve parçaları birleştirince aslında bir nevi işin know-how'ı ortaya çıkıyor bu açıdan yaptığınız büyük iş tekrar teşekkür ederim size. Sayfalarda zaman kaybetmemek adına Sakaryadaki projeci firmanın ad ve iletişim bilgilerini tekrardan yayınlayabilirseniz çok sevinirim.Bu arada Bir merak daha oluştu , acaba bu özel amaçlı otomobil tanımı zorunlu trafik ve kaskoda lehte bir fiyat farkı çıkartır mı? Varsa aldığınız fiyatları paylaşabilir misiniz? Saygılarımla,

Doktor Bey Bu kadarı bile büyük gelişme.Her ne kadar Özel amaçlı otomobil gibi yeni bir sınıf doğmuş olsa da eminim ki bundan sonrasında da sizin gibi mücadele azmi ve gücü olan dostlar devamını getirerek bu işin bir standarda oturmasını sağlayacaklardır. Bu anlattığınız süreç ve parçaları birleştirince aslında bir nevi işin know-how'ı ortaya çıkıyor bu açıdan yaptığınız büyük iş tekrar teşekkür ederim size. Sayfalarda zaman kaybetmemek adına Sakaryadaki projeci firmanın ad ve iletişim bilgilerini tekrardan yayınlayabilirseniz çok sevinirim.Bu arada Bir merak daha oluştu , acaba bu özel amaçlı otomobil tanımı zorunlu trafik ve kaskoda lehte bir fiyat farkı çıkartır mı? Varsa aldığınız fiyatları paylaşabilir misiniz? Saygılarımla,
Teşekkür ederim, inşallah karavanın sigortası kaskosu tüm araçlardan daha ucuz olmalı çünkü daha az kullanılıyor, temkinli kullanılıyor hız yapılmıyor ve kaza oranı çoooook düşük .aracın sigortası bitmesine 20 gün var sigortacım sigortayı güncelledi 14 tl kartıma geri yüklenecek buda demek oluyor ki sigorta kamyonete göre daha az olacak ,kaskoyu bilmiyorum

Teşekkür ederim, inşallah karavanın sigortası kaskosu tüm araçlardan daha ucuz olmalı çünkü daha az kullanılıyor, temkinli kullanılıyor hız yapılmıyor ve kaza oranı çoooook düşük .aracın sigortası bitmesine 20 gün var sigortacım sigortayı güncelledi 14 tl kartıma geri yüklenecek buda demek oluyor ki sigorta kamyonete göre daha az olacak ,kaskoyu bilmiyorum
Doktor bey trafik sigortası ne kadar çıktı acaba?

Daha yapmadım 1200 gibi bir rakam çıkması lazım

hocam merhaba ben firma ile görüştüm tüm bilgileri paylaştım donecekler bana.
dediğiniz gibi sadece ellerinde seri tadilat belgesi olan markalar ve modeller için koltuk ekleme işlemi yapabiliyorlarmış, benimkide ford transit olduğu icin bakıp geri döndüler sizin aracın modelinin tadilat belgesi var diye.
şimdi benim merak ettiğim koltuğu onlarmi yaptırdı siz mi yaptırdınız
eğer siz kendiniz yaptırdıysanız belli bir yere(anlaşmalı) belli bir standartta mi yaptırmak gerekiyor evrak işlemleri sırasında inceleniyor mu şurası söyle değil böyle olmalıydı gibi birşeyle karşılaşma ihtimalim varmı.
ben gidip kapıyı yaptırdığım yerde yaptırmayı düşünüyorum çünkü onlar panelvan araçları dolmuşa çeviriyor dolayısıyla koltuğu nasıl bağlayacaklarını daha iyi biliyorlardır.
bir sorunla karşılaşma ihtimalim var mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hocam merhaba ben firma ile görüştüm tüm bilgileri paylaştım donecekler bana.
dediğiniz gibi sadece ellerinde seri tadilat belgesi olan markalar ve modeller için koltuk ekleme işlemi yapabiliyorlarmış, benimkide ford transit olduğu icin bakıp geri döndüler sizin aracın modelinin tadilat belgesi var diye.
şimdi benim merak ettiğim koltuğu onlarmi yaptırdı siz mi yaptırdınız
eğer siz kendiniz yaptırdıysanız belli bir yere(anlaşmalı) belli bir standartta mi yaptırmak gerekiyor evrak işlemleri sırasında inceleniyor mu şurası söyle değil böyle olmalıydı gibi birşeyle karşılaşma ihtimalim varmı.
ben gidip kapıyı yaptırdığım yerde yaptırmayı düşünüyorum çünkü onlar panelvan araçları dolmuşa çeviriyor dolayısıyla koltuğu nasıl bağlayacaklarını daha iyi biliyorlardır.
bir sorunla karşılaşma ihtimalim var mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam koltuğu kendim çıkma orjinal iki li koltuğu satın aldım taban da uygun yerlere 6 delik açtım, aracın altına girdim 8 mm lik vidaları somun takılacak kısım üstte kalacak şekilde yerleştirdim ilk somunu sıktım böylece hem düşmediler hemde koltuğu taktığımda ikinci somunu takmam ve sıkıştırmak kolay oldu tabi alttan geniş ve kalın pul koydum , koltuğu yerleştirdim somunları sıktım
Koltuğun resimlerini gönderdim
Tse koltuklar tabana sağlam monte edilmişmi ve emniyet kemeri standartlara uygun mu ona bakıyor

DSC 0546

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri