Motokaravan Trafik Sigortası - Yeni Fiyat

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan TA2RX Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,632

TA2RX

Müzmin öğrenci
Yer
Yalova
Web
www.tcswat.org
Telsiz Çağrı Kodu
TA2RX
Poliçemi yeniletmek için Sigorta Bilgi Merkezi'nin sitesinden karşılaştırmalı fiyatlara baktım. Çoğunluk 2700 TL civarındaydı. HDI sigorta 2120 TL teklif etti. Fiyat vermeyen ve genelde iyi fiyat verdiğini bildiğim bir kaç firmadan teklif gelmediği için teker teker sitelerine gidip acentelerine baktım. Bir kaçının acenteliğini yapan Kamil Bayram'ı görünce onları telefonla aradım. (Eskiler bilir zamanında motokaravan için en uygun fiyatları bulan Giresun'da bir acentedir.) Bana 1086 TL fiyatla geri döndüler (Quick Sigorta diye ilk defa duyduğum bir yer) [Bu arada, ben 7. basamaktayım. Sizinkiler daha yüksek çıkabilir.] ve tabii hemen aldım.

Kısacası Kamil Bayram yine bir mucize yarattı. Sigortanızı yeniletecekseniz haberiniz olsun. Telefonları internette var.

Etiketler
Karavan sigortasında güzel haberler gelmeye başladı. Binek araç fiyatı neredeyse çok iyi. Aslında olması gerekende bu, karavanlar yıl ortalamasına bakılırsa trafikte en az olan araçlardır ve en düşük risk gurubundadır.

Ben de kamyonet sigortası yaptırdım 900 tl dediler ama standart teminatlar çok düşük.Maddi hasar teminatı 46 bin tl ne kadar işe yarar? Trafik de milyonluk arabalar dolaşıyor.280 tl fark ödeyerek teminatları sınırsız yaptırdım.63 tl fark ile de çekici hizmeti eklediler.Devlet trafik sigortalarının primleri yükselmesin diye gerçek değerlerde teminat güncellemesi yapmıyor.Trafik sigortam var nasılsa diye sakın rehavete kapılmayın.

O acı teçrübenin ben buğün tadına baktım özel ibaresi yazınca işin rengi değişiyor.
her sigorta firması da yapmıyor.

Allianz: 6282,45 yapmiyor
Axa: 6280,85 yapmiyor
Neova: 6282,64 yapmiyor
Türkiye: 6910,15 9 taksit bir tek burası vap tı taksit ile.

O acı teçrübenin ben buğün tadına baktım özel ibaresi yazınca işin rengi değişiyor.
her sigorta firması da yapmıyor.

Allianz: 6282,45 yapmiyor
Axa: 6280,85 yapmiyor
Neova: 6282,64 yapmiyor
Türkiye: 6910,15 9 taksit bir tek burası vap tı taksit ile.

Giresun Kamil Bayram sigortayı MUTLAKA arayın. Telefonu internette var.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR