Motokaravan Yapımı Uzmanlık İster; Ben Yandım... Siz Yanmayın!

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kamerdeniz Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 61,308
Ynt: Motokaravan Yapımı Uzmanlık İster; Ben Yandım... Siz Yanmayın!

İşte ben de yapma kasa karavanlara bu yüzden çekinceli yaklaşıyorum. Yapma kasalar sanki yeterince sağlam değilmiş gibi geliyor bana. Kazayla köşesini bir yere dokundursak veya biri bize çarpsa kolay hasar alacak ama tamiri zor. Su ve nem alır mı diye düşünürüm.

Karavan uzun süre kullanılacak bir araç. Scooter gibi 2 sene bin yenisini al diyemezsiniz. Bu yüzden camper araçlar bana daha cazip geliyor. Çünkü aracın dışına dokunmayınca sanki daha sağlam ve "tek parça" bir aracımız olur. Ufak tefek hasarları her kaportacı yapabilir.

Etiketler
Ynt: Motokaravan Yapımı Uzmanlık İster; Ben Yandım... Siz Yanmayın!

karavan1' Alıntı:
Değerli Kamil Bey az yazdın , öz yazdın ve karavanındaki sorunları anlattın da lkayboldun.Ne oldu ALLAHAŞIKA senin karavanın akibeti.Yollarda su deposu düşmüştü,Kaplamalar yola dökülüyordu hani ya.. İnşallah bu imalat seni karavancılıktan soğutmadı.Sanırım elinde perçin,matkap ... tamirat ve tadilatı öğretti sana bu imalat.... kolay gelsin....Durum nedir iki kelime yaz da öğrenelim.SELAMLAR....

merhaba
motokaravancılık değil benimkisi... O benim evim... yakında tamamen evimde kalacağım...
sevgiler...

Lütfen bu konuda beni cepden aramayınız. 10 sene öncesi konuyu ne silebiliyorum ne de üyeliğimi iptal edebiliyorum. bu konuda yardım bekliyorum. ben karavanı bırakalı 6 sene oldu. burdan nasıl cıkacağım. yardım lütfen

Eke koyduğum resimdeki "Düzenle" yazısı sizde çıkmıyor mu, üzerine tıklayınca yazdığınız mesajı edit leyebiliyorsunuz.
Ekli dosyayı görüntüle 60899

Untitled

Şimdi açtığım bir konuya baktımda ben de ilk yazdığım mesajı değiştiremiyorum. Yönetime bildir butonu işe yarar mı bilmiyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri