Motokaravanımızın Tadilat Aşamaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan daglayan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 231
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,967
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

daglayan

Kamp I
Yer
maltepe
arkadaşlar merhaba ben M.ümit dağlayan sitede yeniyim.Bizde kendi karavanımızı yeniden revize edip yenilemek için işe başlıyoruz.Siteden tanıştığım yaşar onaran arkadaşım sağolsun çok yardımcı oldu bana.yaklaşık 2 ay kadar sürecek bir proje bu.Yaptığımız hereşeyi siteden fotoğraflarla belgelerle tüm karavancı ve kampcı arkadaşlarla paylaşıp daha doğru sonuçlar elde edebileceğimizi düşünüyorum.

Karavan 3

Etiketler
Ynt: Motokaravanımızın Tadilat Aşamaları

Ümit bey hoşgeldiniz karavanınız hayırlı olsun
ben aracı çok beğendim tadilat işlerine bugün başladınız kolay gelsin diyorum herhangi bir ihtiyaç olursa elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım....

sevgili yaşar herşey için çok teşekküler.sen benim yaşayacaklarımı yaşadın biliyorsun.takıldığım konularda kesinlikle sana danışacağım.

sağolun sami bey bakalım artık.başlamak bitirmenin yarısıdır.

Kolay gelsin umarım herşey gönlünüze göre olur.

teşekkürler tanju bey herkese selamlar.karavanımızın tadillat aşamaları artık amacını aşmış bulunuyor.bizimki artık ciddi anlamda revize etmek oldu.maliyet açısındanda belirlediğimiz bütçeyi aşacak ancak yapacak birşey yok hamama giren terler.fotoğragları henüz ekleyemedim ama ekleyeceğim.karavanın mabilyalarını aydın arkadaşımız söktü ve bir ay sonra yenilenmiş olarak monte edecek.kupanın koporta işleri başladı.bu işlem 15 gün sürecek.bende tekne yapan yeğenim uğurla birlikte bu zamanda karavanın karkaslarını ve iç su konturalarını değiştireceğiz.bundan sonrada iç duvar kağıtları yenilenecek.vs. vs. bu arada arkadaşlar ben komprasörlü 12 volt sanırım 60 lt bir buzdolabı arıyorum.2 elde olabilir.BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR HABER VERSİNLER.TEŞEKKÜRLER.

evet arkadaşlar hayat ünitesiyle ilgili işlemler başladı mobilyalar söküldü.ve arkadaşımız aydın usta tarafından cilalanıp revize edilip yeniden takılacak.

S6304606

mobilyalardan sonra aracımızı hayrettin ustaya götürdük ve kaportasını yapması için 20 günlüğüne ona bıraktık.bizde bu arada hayat ünitesiyle ilgili çalışmalara devam ediyoruz.aracın kupa kısmında döşemelr konsol aklınıza gelen herşey söküdü.

S6304616

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri