Motor Kaputu Üstü Stepne Taşıyıcı için yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan merkezci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,771

merkezci

ya denizdeyim yada dağda
Yer
antalya
motor kaputu üstünde stepne taşıma aparatının parçalarını nerede bulabilirim ayrıca eğer bu aparatın parçalarının bir fotoğrafı bulunan arkadaş varsa yerel imkanlarla yapılabilirmi , birde stepneyi motor kaputu üzerinde taşımanın herhangi bir dezavantajı var mı bilgisi olan ve yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Etiketler
Ynt: Motor Kaputu Üstü Stepne Taşıyıcı için yardım

Bende vardı ben çıkardım. Benim kaputun kaportasını bozmuştu. Ayrıca benimki paslanmıştı, pas izi boyaya işledi. Görüş açısını az da olsa kısıtlıyor. Bana göre gereksiz.

Merhaba,

Kayalar Oto 0216 471 13 95 Bayram Bey veya Necati Bey

Gaye Otomotiv 0312 397 80 80 Turan Bey

Bu telefon numaralı firmalardan fiyatını öğrenebilirsiniz. Fotosu yok bende. Ön kaputa stepne koymanız bana göre Defender'ı daha heybetli gösterir ( kişisel görüşümdür ). Zararına gelince; Taha'nın söylediği problem ile uzun vadede karşılaşmanız yüksek ihtimaldir. Ayrıca aracın aerodinamiğini biraz bozar ( Defender'larımız çok aerodinamik bir formdadir ya ;D ;D ;D ) defender'da ikinci istepne, normal kullanımda gereksizdir ama görüntü anlamında tercih size kalmıştır. Daha sonra ben de taktırmayı düşünmekteyim. Bu parçanın yapılabilirliği konusunda herhangibir fikrim yoktur zaten çokta pahalı bir aparat olduğunu düşünmüyorum ( fiyatını bilmiyorum ).

Kolay gelsin,

Barış

benim aracim defender 130 stepneyi kasa haricinde tasimak cin en uygun yer motor kaputu ustu ayrica kaputun ustunde stepnenin guzel gorunecegini dusunuyorum

merkezci' Alıntı:
benim aracim defender 130 stepneyi kasa haricinde tasimak cin en uygun yer motor kaputu ustu ayrica kaputun ustunde stepnenin guzel gorunecegini dusunuyorum

130 da stepneyı kaput da tasımak cok guzel gozukecektır bence.. kayalar otoda kesın vardır

Katalog parça kodları ve parçanın detayları

Onkaput stepne

suyabatmaz' Alıntı:
Katalog parça kodları ve parçanın detayları

Barış bey yardıınız için çok teşekkir ederim parçaların bir kısmı benim aracın kaputu üzerinrde vardı gönderdiğiniz resimden bakıp eksik olanları da ben kendim yaparım bu iş tamamdır.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,433
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR