Motor Seçiminde Yardım.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan CNRCNN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,379

CNRCNN

Yeni Üye
Saygıdeğer dostlar Yeni bir araç almak istiyorum ama motor konusunda seçim yapmakta zorlanıyorum yardımlarınızı bekliyorum.
(İki tip motorlada test sürüşü yaptım ikiside beni memnun etti)

1) R4 TSI 2.0 LT. 4X4 Benzin
(162 KW / 220 Hp / 4400–6200 DEVİR/DAK.)
(350 NM /1500–4400 DEVİR/DAK.)
8 ileri otomatik vites
0-100km 8.6 sn

2)V6 FSI 3.6 LT 4X4 Benzin
(206 KW / 280 Hp / 6200–6500 DEVİR/DAK.)
(360 NM /3500 DEVİR/DAK.)
8 ileri otomarik vites
0-100km 8.9 sn.

Aracın ağırlığı 2100 kg
Uzunluk: 5034 mm
En:1998 mm
Yükseklik : 1779 mm
Araç Volkswagen Atlas (Teramont)
Yer Rusya

853bteramont

Moderatör tarafında düzenlendi:

Etiketler

Yazalım da bahsedilen araç Türkiye'de yok. :smiley:
Bu kadar büyük benzinli motor kullanan da yok :smiley:)
Ama yerinizde olsam 2.0 lik arabayı alırdım. Daha yeni teknoloji gibi ve daha az yakar sanki.

Bir de forumun bu bölümü karavanlara ait, sizin sorduğunuz sorulara burada cevap verebilecek kişiler pek yoktur. Sanırım konuyu yanlış yerde açmış, soruyu yanlış kişilere sormuşsunuz. Sanki ekmek almak için kasapa gitmiş gibisiniz ;)

Ama karavan olabilecek araçların seçimi. :smiley:
İnşallah alacağınız araç gönlünüze göre olur. Araçın arkasına bir çekme karavanda güzel olur.

hangi aracı ne amaçla alacağınızı da yazsaydınız daha güzel cevaplar çıkardı.. aracı ağırlıklı olarak kamp yapmak için mi.. off road için mi.. asfaltta hız yapmak için mi.. karavan çekmek için mi.. ağırlıklı olarak ne için alıyorsunuz.. fotoğraftaki model türkiyede yok..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

SON KONULAR

Geri