Motorunuz Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moremiles Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 366,522

moremiles

Kamp I
Bu başlık altında bu sitede 2 tekere gönül veren arkadaşlar, motorlarımızın markasını , modelini, ve motorsikleti ne amaçla kullandığımızı kısaca belirtelim...sırf birbirimizi değil motorlarımızı,zevklerimizi de tanımalıyız, gün gelir bilgiye ihtiyaç olur...

ben başlıyorum,

Yamaha Fz6 Fazer ,

uzun yol sürüşleri (her ne kadar benzin fiyatları belimizi büksede yapmaya çalışıyorum)
ve kısa mesafe şehir iççinde geziler

Etiketler
Ynt: Motorunuz ne?

KTM Lc4 640 Adventure R,
tabii ki arazi icin kulllanıyorum, aracların cıkamadığı, insanların fazla ulasamadıkları yerleri gormek, kesfetmek

BMW F650 GS..

ben henüz araziye çıkarmadım motoru, bu ilk motorum ve daha 3000 km bile olmadı, önce biraz daha tecrübe edineyim, arazide motorun altında kalmayayım :D

genelde kısa geziler için motorlayım ben de, arada da şehir içi - maltepe'de oturup tepebaşı'nda çalışınca sabah köprü trafiğini motorla geçmek çok keyifli oluyor- takılıyorum, ama önümüzdeki hafta, motorla izmir'e daha doğrusu bandırma-balıkesir-burhaniye-yenifoça şeklinde bir rota ile motoru ailemle tanıştırmaya götürme planlarım var :D

Levent selam, sitenizi ziyaret ettim, şimdiden iyi yolculuklar diliyorum size.. Oldukça kapsamlı bir gezi planı, eminim arkasında da epey araştırma var, çok keyifli olacak gibi görünüyor. Projenizin Trakya-Marmara-Batı Karadeniz etaplarında mutlaka tanışalım, hatta belki size eşlik de edebiliriz?

İyi sürüşler :smiley:

Ynt: Motorum ve ben

Yamaha YBR, henüz ~2000 km yaptım. ;)
Istanbul Şehir içi ve Bursa gidiş geliş tecrübem var.

Asfalt organizasyonları, grupça yapmak için güzel olur diye düşünüyorum
şile - ağva olursa tadından yenmez mi? ::smiley:

iyi sürüşler +1

Ynt: Motorunuz Nedir?

Tum arkadaslara selam yeni uyeyim KTM 640 endoro var su an super moto halinde kısın enduro kimligine kavusur sanırım birde eski model 109 landrover im var gorusmek uzere..... :smiley:

suzukı burgman 400 :D 15,000 km yol yaptım izmit - istanbul-yalova-bursa-bandırma-bozcaada en uzun etabım bıde kıbrısa goturdum magosa-gırne-dıp karpaz

hah bıde kechim var :D 2003 niva o apayrı ama gönül bagım var kendısıyle aradabı konustugum fln bıle olur :D hahah

Yok kardeş. Jantları sarı olanlar 95 model oluyor bildiğim kadarıyla. 7 litreye yakın yakıyor. Tanışalım topiğinde bir resmi var makinemin.

kunduz' Alıntı:
Yok kardeş. Jantları sarı olanlar 95 model oluyor bildiğim kadarıyla. 7 litreye yakın yakıyor. Tanışalım topiğinde bir resmi var makinemin.
seninki İtalyan montaj mı Japon mu? bende de daha once 98 i vardı, yakıtı biraz fazla ama cok rahat alettir, bir gunde 1260 km yol yaptım onunla :smiley:

[quote author=EnduroCu]
seninki İtalyan montaj mı Japon mu? bende de daha once 98 i vardı, yakıtı biraz fazla ama cok rahat alettir, bir gunde 1260 km yol yaptım onunla :smiley:
[/quote]
Ya bunu ben de hep merak etmişimdir. Nasıl öğreniriz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.