Motorunuz Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moremiles Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,008
Ynt: Motorunuz Nedir?

Merhaba,
Gençlikteki Jawa 250/350 lerden sonra, 2006 dan beri Honda Varadero kullanıyorum. Kullanımı, tarzı ve verdiği keyif nedeniyle 2012'de yeniledim.
Toplamda 100.000 km. tecrübem var.
OMM Derneği üyesiyim. OMM olarak verdiğimiz güvenli ve ileri sürüş eğitimlerine katılmak isteyenlere yardımcı olurum.
Mecbur kalmadıkça şehir içinde kullanmıyorum. Manzaralı ve bol virajlı yollarda ise sürmeye doyamıyorum.
Yollarda görüşmek üzere...

IMG 1058

IMG 2422

Etiketler

Arkadaşlar merhaba su an 2005model Suzuki Burgman AN400 e binmekteyim. Motorsiklete sadece hobi amaçlı keyif almak için binmekteyim hemen hemen her yere gittim diyebilirim ama ama en son 3 gece 4 gündüz toplam 1700 km yol yaptım

IMAG2181

Merhabalar.
CBF 150 sahibiyim.
Çok yol yaptım Km ile ilgili bilgi veremiyorum.
Bu belki 11 motorum Büyük küçük hemen hemen her tarz motra bindim.
şimdilik böyle..

Motorumu gören kimi insanların güldüğü kimi insanların da merakla sorduğu, fiziki görüntüsü günümüz standartlarında ki scooterlara benzemeyen 150 cc Motoran Anaconda 2010 model scooterım var.Kendisi Honda PS 250 Big ruckus klonudur.2014 Haziran ayında 9000 km de aldım bugün 19000 .

DSC 01949

İlk motorum 2015 ocak ayında jin-lun150 chopper idi. Ehliyeti onunla aldım. 2015 mayısında da Honda cbf150 aldım. Genellikle gezi için kullanıyorum. Her hafta ya da 15 günde bir İznik e giderim. En uzun gezim Yazın kızımla beraber 1200 km lik Tekirdağ,Çanakkale,Bozcaada,Assos,Balıkesir,İznik,İstanbul oldu Yaklaşık bir hafta süren unutulmaz bir geziydi.

Honda xl 650 Transalp mekanik bakımı kolay 2.5 yıldır kullanıyorum ikikere karadeniz turu yaptım biri batum dahil
Muadillerine göre biraz fazla yakar ama Hondanın sorunsuz motorudur
Bunun yanı sıra bmw f650,Suzuki DL 650 de diğer alternatifler arasında Son olarak bu saydıklarımla bakımını yaparsan dünyayı gezersin

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Selam,
İki teker hayatım 250 cc bir Jinlun ile başladı. Sonrasında çok kısa bir süre KLR 650 kullandım. Daha sonra Honda CBF 600 ABS ( çok severek ) deneyimim oldu.
Şu anda şehir içinde Yamaha XMAX 250 ABS kullanıyorum. Ayrıca genellikle şehir dışında gezmek için Harley Davidson SPORSTER 1200 CUSTOM kullanıyorum.
Toplamda yaklaşık 15 bin km. lik bir sürüş deneyimim var.

Selamlar,

Uzun yıllardır hayalini kurduğum motorsiklet kullanmaya C-Max 250 ABS ile başladım. Tabii öncesinde biraz eğitim de aldım. Hala motorun üzerinde kendimi garip hissetmeme rağmen zevkle biniyorum.

İyi forumlar,

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR