Motorunuz Nedir?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan moremiles Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,252
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 366,912

Etiketler

Motor sevdası uzun yıllar önce başladı.. aralarda bu forumlarda dolanırdım.. Ehliyet almıştım ama sağlık sebepleri ile 10 yıla yakın bir zaman ne yazıkki gerçekleşmeyen bir sevda olarak kaldı..

ilk motorum.. Hafta sonları piknik tadında dolanmaları severim.. yada mesaim bittiğinde 1-2 saat dağ havası almak güzel oluyor.. Yaşım 45.. İzmir.
Papatyalar arasnda

Motor tecrübem yok diyebilirim.. bir kaç ders aldım tabii.. gerisi doğaçlama gelişiyor.. ama ilk fırsatta özel derslere devam etmek istiyorum.

Hayırlı olsun. Virüsü almışsınız. Devamı gelir. Kazasız ve iki teker üstünde bir hayat dilerim.
Teşekkür ederim..

bu arada Motorumun markasını yazmamışım :smiley:) Başlangıç için sıfır olsun dedim.. ucuz çinli olsun dedim..

Küba Black Cat 150 cc

biraz tecrübe edineyim Asfalt için 250 cc bir motor alabilirim.. Naked ike chopper arasında kararsızım.. zaman gösterecek..

markayı boşverin.. önemli olan rüzgarı olsun.
tavsiye isterseniz sorularınızı beklerim
Teşekkür ederim..

aslında sormak istedigim bir kaç konu var.. mesela geçen gün Kick start yapayım dedim olmadı.. ayak bilegimi zedeliyordum.. birde lastiklerim yuanxing diye çinli bir şey sanırım.. arazide sıkıntı olmadı ama çakıllı zeminde arkayı biraz gezdiriyor.. aynı sıkıntıyı asphalt ta yaşıyorum.. biraz gaza yükleneyim arka taraf gezmeye başlıyor.. lastiklere güvenemedigim için en fazla 50 yada 60 km hızı geçmemişimdir.. biraz paralanayım ilk fırsatta lastikleri degiştirmeyi düşünüyorum.. ölçüsü şu an aklımda degil.. ama asphalt agırlıklı arazi % 20 olabilir.. zaten arazi dedigim stabil köy yolu yada traktör yolları.. yoksa kross motor diye gençler gibi hoplayıp zıplamak gibi bbir derdim yok.. o yüzden lastik tabanlarını biraz büyütüp yol agırlıklı lastik düşünüyorum..

:smiley:
Güle güle kullanın. Ben çok memnunum böyle seçim yaptığım için. Bana göre tek kusuru biraz yüksek olması. Geri manevrada zorluyor o da sadece.

Merhaba ben Bursa dan Turhan motorun Lifan Discovery 150 genelde gezi amaçlı kullanıyorum

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha önce tanışma kısmına yazmıştım.. burayada birşeyler karalayayım maksat muhabbet olsun..ilk motorum Kuba Black Cat .. 150 cc.. sonbahar gibi 250 Honda Kros düşünüyorum.. bakalım nasip..

IMG 20160418 153105

Papatyalar arasnda

Merhaba. Hysoung gv 250 için yurt dışından hysoungsource.com sitesinden ŞAHIS olarak parça sipariş edebilir miyim? Gümrük vs. problemleri olur mu? Teşekkürler.

Merhaba sevgili dostlar uzun bir ara oldu işler güçler derken bende 4 çeker den iki tekere geçiş yaptım.
Eski dodge ve vitaradan sonra KTM 640 adventure r ile devam dedim onun da hikayesi bayağı uzun onu da sıfırdan topladım resimleri bir ara yüklerim tüm dostlara selam ve sevgilerimle.

Selam arkadaşlar.. şu anki motorum Honda PCX 150.. genellikle güzel günlerde Pazartesi ve Cuma trafiğinde Beylikdüzü Laleli arasında işe gidip gelmek ve bunun dışında acil işlerimde, ekonomik pratik ve kaliteli olduğunu düşündüğüm için kullanıyorum...

Regal Raptor dd 150 e-2 kullanıyorum.5 bin kilometredir birlikteyiz.Kendi çapımda gezmek için kullanıyorum özellikle deniz kıyıları ve orman yollarında...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri