DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Motosiklet Bisiklet Ve Kamp Tutkunları Için Yeni Pazaryeri Sitesi Açıldı.

'HABERLER VE DUYURULAR' forumunda ekosar tarafından 16 Mayıs 2019 tarihinde açılan konu 671 kişi tarafından okunmuş, 0 cevap yazılmıştır

 1. ekosar

  ekosar Yeni Üye

  Mesaj:
  1
  Alınan Beğeni:
  0
  Site Adı: 2tekerciden
  Site Adresi : https://www.2tekerciden.com
  Kategori : Pazaryeri , E-ticaret Sitesi

  Merhaba arkadaşlar

  Özgür ve Güçlü
  2tekerciden.com bir grup motosiklet ve bisiklet sevdalısı tarafından büyük bir şevkle tasarlandı! Biz özgür ruhumuzla, motosiklet, bisiklet ve doğa meraklılarının her türlü ihtiyacını karşılayabilecek, sektöre özel bir pazaryeri ve seri ilan platformu oluşturduk!

  Uygun ve Hesaplı
  2tekerciden.com bireysel tüm kullanıcılarına ÜCRETSİZ İLAN hakkı veriyor! 2tekerciden.com’un sunduğu içerik ve bilgi rehberlerinden daima ÜCRETSİZ faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ÜCRETSİZ üye olmak!

  Dinamik İçeriklerle Dolu Portal Sayfamız 2tekerci.com
  2tekerciden.com pazaryeri ve ilan sitemizle birlikte 2tekerci.com portal sayfamızda da 2tekerci dostlarımızın ve doğa tutukunlarının, kamp yaşamından, araç test videolarına, bisikletle ilgili yazılardan, misafir bloglarına kadar merak ettğiniz ve ilgi duyduğunuz birçok konuda hem bilgilendirecek hem de eğlendirecek dinamik içerikler sunuyoruz!

  Sade ve Kullanışlı
  2tekerciden.com tamamen sadelik üzerine dizayn edildi. Sizi yoracak tüm detaylardan kaçınıyoruz! Amacımız tüm özgür ruhlu misafirlerimizin en hızlı şekilde istediği bilgi ve ürüne ulaşmasıdır!

  Güvenilir
  2tekerciden.com Online Pazar Alanımız sizin hem araç ilanlarında hem aksesuar yedek parça donanım ve kamp malzemesi gibi ürünlerde güvenle alışveriş yapmanız için en son güvenlik teknolojileri ile donatılmıştır
  Türkiye’nin 2tekerci ve kamp tutkunlarına özel ilk pazaryeri ve ilan platformu 2tekerciden.com sitesi sektörde faaliyet gösteren ticari firmaların ilanlarını daha geniş kitlelerle paylaşabileceği, mağazaların ürünlerini online satış yapabileceği üst düzey güvenlik teknolojileriyle yazılmış, uluslararası SSL Sertifikalı ve İyzico ödeme sistemi güvencesi altında hizmet veren PAZARYERİ VE ÜCRETSİZ İLAN SİTESİ olarak hayata geçirildi. 2tekerciden.com sadece e-ticaret sitesi olmanın ötesinde, 2tekerci dostlarımızın ve doğa tutkunlarının ilgi alanlarıyla ilgili birçok ürünü kıyaslama yapabileceği motosikletini, bisikletini, ekipmanlarını ve kamp malzemelerini ÜCRETSİZ satış ilanı verebileceği sıfır ve ikinci el binlerce ilanın olduğu bir platformdur.

  Araçlar kategorisi motosiklet, bisiklet, elektrikli bisiklet, atv, utv, kar motoru, jet-ski araçlarının sıfır ve ikinci el ilanlarının bulunduğu hem bireysel üyelerin hem de ticari faaliyet gösteren firmaların araç ilanlarını paylaştığı bir kategoridir. Ayrıca bu kategoride üyelerimiz ilgilendikleri ilanları karşılaştırma fırsatı da bulacaklardır.

  Motosiklet ve Bisiklet Kişisel Ekipman kategorileri 2tekerci dostlarımızın ihtiyacı olan her türlü giyim ve ekipmanı güvenli bir şekilde satın alabileceği kendi ikinci el ürünlerini satış ilanı verebileceği, ilgilendiği farklı ürünleri inceleme fırsatı bulacağı bir kategoridir.

  Motosiklet ve Bisiklet Yedek Parça Aksesuar kategorileri, 2teker aracınızla ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü yedek parça, donanım ve aksesuar satışı yapılan ve yine üyelerimizin kullanmadığı 2.el malzemelerini ücretsiz olarak satış ilanı verebileceği kategorimizdir.

  Kamp Outdoor Ekipman ve Giyim kategorilerimiz, doğa tutkunu dostlarımız için hazırlanmış doğal ortamda ihtiyaç duyacakları barınmadan giyime kamp mutfağından konfor ürünlerine birçok ürün ve farklı markalarla hizmet vermesi dışında doğa tutkunlarının kullanmadığı satmak istediği ikinci el ürünlerini ilan vererek satışını yapabileceği bir kategoridir.
  Yenilikçi ürün ve hizmetleri ile müşterilerine en kaliteli alışveriş deneyimini sunmak için, sürekli kendisini yenileyen İşine tutkuyla bağlı profesyonel, güçlü teknolojik altyapısı ve 2tekerci dostu odaklı hizmet anlayışı ile 2tekerciden.com, kullanıcılarının ruhuna dokunarak hayallerine ulaşmalarına aracılık etmek ve en iyi deneyimleri paylaşmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.
   

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...
BENZER KONULAR - Motosiklet Bisiklet Kamp
 1. MüBisVan
  Yanıt:
  0
  Okunma:
  530
 2. Karayel34
  Yanıt:
  1
  Okunma:
  948
 3. airboat
  Yanıt:
  2
  Okunma:
  17.693
 4. theta
  Yanıt:
  56
  Okunma:
  24.246
 5. haybinkunduz
  Yanıt:
  0
  Okunma:
  2.518
 6. teneke_celebi
  Yanıt:
  44
  Okunma:
  1.071
 7. Ahmet sarisakal
  Yanıt:
  1
  Okunma:
  333
 8. teneke_celebi
  Yanıt:
  95
  Okunma:
  6.110
 9. ayhanakbuga
  Yanıt:
  2
  Okunma:
  785
 10. ayhanakbuga
  Yanıt:
  0
  Okunma:
  618