Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,452
Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

Ercüment Bey, merhaba aramıza hoşgeldiniz. Ben de yeni üyeyim daha.
Zamanla tınışıp beraber geziler yapabiliriz.
Bende motorla gezmeyi çok severim.
Selamlar.

Etiketler

Merhaba ;

Sn. Murat Vural ; beni fazlasıyla onore etmişsiniz. Tecrübe ve ağabeylik çok iddialı şeyler, ben o tür bir yaklaşım içinde olamam ama zaman içinde "Arkadaş" olabilmeyi tercih ederim.
Sn. Afrikalı ; Fırsat yakalayıp gezmeyi bende çok isterim.

Saygılarımla.

Selamlar Ercüment bey... Dostluk, arkadaşlık benim de çok önem verdiğim kavramlar...

Birgün tanışıp, karşılıklı sohbet etme fırsatı buluruz umarım...

Kocaeli'den selamlar

Murat VURAL

Merhaba, gezenbilir.com sitesini internetteki facebook grubundan farkettim, önce üye oldum, bir kaç gün sonra bir tanışma yazısı yazayım derken, MOTOSİKLET bölümü olduğunu farkettim, bu çok hoşuma gitti.
Henüz incelemedim,

1958 İstanbul doğumluyum, emekli bankacıyım. Motosikleti seviyorum, 1994 yılından beri kullanıyorum ve motosikletleri genellikle eskittikten sonra değiştiriyorum, yani uzun süreli kullanıyorum.

Enduro ve mümkünse şaftlı medelleri seviyorum, ancak şu anda bir klasik scooter Vespam, bir de 4 silindirli Suzukim var. En son Transalp çaldırdıktan sonra bu kez 4 silindirli bir motosiklet kullanmak istedğim için Suzuki aldım, memnunum.

Krizlerden fırsat bulursam yurtiçinde seyahatler seviyorum ve yapıyorum. Şehiriçinde gezmekten dolaşmaktan hiç hoşlanmam, sadece Vespa ile işlerimi halletmek amaçlı şehiriçi kullanımım vardır.

Motosikletle yapılmış off road gezi yazıları, foto ve videolarını keyifle izlerim, ama kendim yoldışına bugüne kadar hiç çıkmadım, çok zevkli olduğunu düşünüyorum

Benim resmim ;

Vespam la birlikte resmimiz ;

Suzuki ile birlikte fotografımız;

Hepimize kazasız ve güvenli seyahatler diliyorum,

Uzun soluklu dostluklara,

Tamer İçel

SUC40074

mrtvural' Alıntı:
Tamer Abimiz... Aramıza hoş geldiniz...

Birgün karşılıklı oturup sohbet edebilmek dileğiyle

Selamlar
Murat VURAL
KOCAELİ

Teşekkürler hoşbulduk, tabi ki olur, uzak değiliz, İzmit teymişsiniz siz de.

Selamlar:smiley:
İsmim Yusuf, İstanbul Küçükçekmecede oturuyorum yaşım 27 mesleğim denizcilik (kaptan) tarz olarak races motorlar ilgi alanım öğrenme aşamasındayım :smiley:

Eşim ve ben Varadero kullanıcısıyız.
Ben mimarım, eşimse elektronik mühendisi.
Siteyi daha önceden işitmiştim, ancak bugün üye olmak kısmet oldu.
Eşime de önerdim, sanırım o da aramıza katılacak.

Motorsiklet tutkunuyuz.
Varadero gibi büyük makineye tabii ki artçı olarak biniyorum.
A2 Ehliyetim olmasına rağmen tek motorumuz var.
Motorsiklet gezilerinde sizlerle olmak üzere.

Klasik otomobil merakı olanlar veya olmayanlar bence bir göz gezdirin ;)
http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=37429.0

1274 kişi okumuş bu sayfayı ama gerçekten motorsiklet arkadaşlığına önem veren, en iyi motorcunun kendisinin olduğunu düşünmeyip, başka motorsiklet kullananları da kendisinden sayıp onlara da saygı duyan kişilerin sayısı demek 2 sayfa kadarmış...

Faruk BEDİR (frkbdr) aktif off-road cu olarak devam ederken aklıma takıldı neden motorsiklet kullanmıyorum. öncelikle profesyonel bir eğitim alarak akabinde Suzuki GSR-600 modelinde bir motorsiklet aldım. artık bu platformdada varım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.