Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,421
Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

mrtvural' Alıntı:
1274 kişi okumuş bu sayfayı ama gerçekten motorsiklet arkadaşlığına önem veren, en iyi motorcunun kendisinin olduğunu düşünmeyip, başka motorsiklet kullananları da kendisinden sayıp onlara da saygı duyan kişilerin sayısı demek 2 sayfa kadarmış...

Tanışma platformu yeni açıldı sayılır. Daha öncesinde ise ''Motosikletiniz Nedir'' başlığında toparlanıyordu ;)

Etiketler

merhaba ismim ozan uzun süredir sitenin üyesiyim ancak iş yoğunluğundan ancak şimdilerde gelebildim bende polaris 700 efi modeli atv motor var..
köpek eğitmeniyim boş zamanlarımda atv ile gezmeyi seviyorum..

Faruk BEDİR doğru yolu bulmuş sonunda. Aramıza hoş geldin Faruk kardeşim...

Uğur hocam... Tanışmalar düzenleyip biraraya gelmek lazım aslında... Böle yazışarak nereye varabiliriz ki değil mi?

Murat VURAL

Haklısınız. Bahara girerken motosiklet bölümü moderatörlerinin girişimleri ile Şile'de tanışma toplantısı için bir araya geldiler. Devamını dilerdik tabiiki.

Off-road bölümümüz çok aktif. En azından motosiklet bölümü ile beraber toplantı ve tanışmalar düzenleyebiliriz.
Selamlar.

Çok iyi olur... Ben Kocaeli'de yaşıyorum.. yakınlarda bir organize olursa ben ve arkadaşlarım katılırız hatta görev bile alabilirim.
Ben aynı zamanda fotoğrafçılıkla ilgileniyorum ve grubumuz var.. Gerekirse bütün organizasyonun fotoğraflarını çekebiliriz..

Murat VURAL

Fotoğraf bölümümüze de bir göz atın derim. Bir hayli aktifiz. Paylaşımda bulunabilirsiniz.

2002 Afyon Kocatepe Üniversitesi İşletme mezunuyum. Babamın devlet memurluğundan emekli olması ile 7 yıl önce Mesin'e yerleştik. Özel bir şirkette 2005 yılından beri satınalma memuru olarak görev yapmaktayım. Kan grubum B Rh+, memleket Aksaray. bu yaşıma kadar Diyarbakır/Dicle, Siirt, Kırşehir, Tokat, Rize, Gaziantep, Kırklareli ve Eskişehir'de yaşadık.

1993 yılında motorsiklet ile tanıştım, o günden beri vazgeçemiyorum:smiley: 2007 yılında ramzey 200 kros, 2008 yılında yamaha xt 660 r kullandım. son 2 aydır izmitten alıp mersin'e sürerek getirdğim 1998 model ktm 640 adventure motorum var. kısmetse ilerde tam off-road tarzı bir motor ve pick-up alıp dağlarda gezmeye devam edeceğim. bu arada türkiye geneli enduroclup vb. festivallere katılmayı seviyorum. motorsikletteki gerçek keyfi 2007 yılından sonra enduro ve kros motorsikletlerle tanıştıktan sonra almaya başladım. diğer hobilerim kamp yapmak, latin dansları ve dönemsel thaibox çalışmaları yapmak.

Mersin'den Bora.

CIMG3649 1

Adım Onur, 25 yaşındayım ve Ankaralıyım.
CBR 125 - GT250R - Aprilia Caponord - XT660R şeklinde devam ettiğim motosiklet serüvenime, geçen yıl temmuz ayında yaptığım bir kaza sonucu ara vermek zorunda kaldım. Tekrar devam etmek istiyorum ancak otomobil gibi bir ihtiyacım oluştu. Sanırım bir süre daha motosiklet hayaliyle devam edeceğim.

Aramıza hoş geldin Bora..

İzmitlere kadar geliyorsun da bize niye haber etmiyorsun :smiley:

Seni tekrar aramızda gördüğümüze sevindik onur..

Kazasız, mutlu, uzun kilometreli günler dilerim hepinize...

Birgün biryerlerde karşılaşabilmek dileğiyle..

Selamlar
Murat VURAL

12 yaşından beri en büyük hayali kendi motorunu almak ve kullanmak olan bir hatun kişiyim. Bu hayalim 2005 yılında CBR - 125'le gerçekleşti. 2 sene sonra sattığımda 20.000 km'deydi. Çoğu uzun yol olmak üzere çok keyifli yollar yaptım. 2007-2009 arasını maddi sebeplerle motorsuz geçirdim. Bu sene nisanda ER - 6F aldım. Ama hem uzun bir ara vermiş olmam hem de büyük motora geçmem sebebiyle pek rahat kullanamadım. Bu sebeple de ne yazık ki motordan biraz soğudum. Umarım bir an önce kendime gelirim...

Tüm motorcu üyelere güvenli ve keyifli sürüşler dilerim.

Selamlar Flynaked... Aramıza tekrar hoş geldin diyelim sana... Küçük, hafif alışmış , hatta bir süre de ara vermiş bir kişinin büyük motora alışması biraz zaman alır. Eğer şehir içinde kullanıyor, uzun yol almıyorsa bu durum biraz daha sıkıcı olabilir. Bütük motoru şehir içinde kontrol etmek, onunla hızlı, seri manevralar yapmak zordur.. önceki motorunuza kilo olarak ta oldukça ağır olduğu için birtakım sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz.

Umarım en kısa zamanda bu durumu atlatırsınız ve sizin için en iyi, en kullanışlı model motosikletinize kavuşursunuz.

Ben aynı zamanda fotoğrafçılıkla ilgileniyorum aynı zamanda küçük bir fotoğrafçı-motorcu gurubumuz var ( her ikisini bir arada bulmak zordur ) Hafta sonları gezi-fotoğraf etkinlikleri düzenliyoruz. Hem geziyoruz, değişik yerleri görüyoruz gerekirse kamp kuruyoruz, motosiklet festivallerine gidiyoruz hemde fotoğraf çekiyoruz. Yolunuz düşerse bekleriz

Selamlar
Murat VURAL

flynaked' Alıntı:
12 yaşından beri en büyük hayali kendi motorunu almak ve kullanmak olan bir hatun kişiyim. Bu hayalim 2005 yılında CBR - 125'le gerçekleşti. 2 sene sonra sattığımda 20.000 km'deydi. Çoğu uzun yol olmak üzere çok keyifli yollar yaptım. 2007-2009 arasını maddi sebeplerle motorsuz geçirdim. Bu sene nisanda ER - 6F aldım. Ama hem uzun bir ara vermiş olmam hem de büyük motora geçmem sebebiyle pek rahat kullanamadım. Bu sebeple de ne yazık ki motordan biraz soğudum. Umarım bir an önce kendime gelirim...

Tüm motorcu üyelere güvenli ve keyifli sürüşler dilerim.

Öncelikle motorsiklete yeniden başlamanız ve kopmamış olmanız iyi olmuş. motorunuza en kısa sürede alışmanız dileğiyle.

mrtvural, bora1071, iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

İki tekerli gezilerde karşılaşmak umuduyla, yolunuz hep açık olsun...

Edirne'den öğretmenler tezcan & dilek
Herkese selam.

Herkese Merhaba

Site içerisinde bi kaç gündür geziyorum.Yaş ortalamasının benden hayli yüksek olduğu dikkatimi çekince mesaj yazmadan önce üslubuma dikkat etmem gerektiğini gördüm.Kişi başına düşen forum sayısı 10'lu rakamlar olunca bazen üslup bayağılaşabiliyor :smiley: Herneyse konuyu dağıtmadan kendimi tanıtmak isterim müsadenizle.

Alper Öksüzler İstanbul doğumluyum.Motorsikletlere olan merakım bi reklamda "Hazey Türk" adlı aracı görmemle başladı.Anayoldan tali yola vites küçülterek geçişi,aracın bozuk yolda yaylanması,yolda süzülüşü ve görüntü itibariyle duruşu çok hoşuma gitti.Şu an bi motorsikletim yok,zaten bu ocak ayında askere gidiyorum.Askerlik dönüşü para biriktirip hiç değilse arkadaşlarımın "Copper" tabir ettiği Mondial veya Truva'dan birini almak istiyorum.Baslangıç için yine Mondial 125 ZN düşünmekteyim.Tabi bunları düşünmek için henüz erken.Almadan önce bilgi edinmek daha doğru olur diye düşündüm.Bunun için büyüklerime danışmak isterim :smiley: Kısacası henüz aracım yok ama önce bilgi edinmek en iyisi.Bu doğrultuda siz büyüklerimden öğrenecek oldukça fazla şey var gibi görünüyor :smiley:

Saygılarımla

Alper Öksüzler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri