Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,466

Etiketler
Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

selam...
ismim Celal
37 yaşındayım, Ankara'da yaşıyorum, Kamu'da İnşaat Mühendisiyim.
1 senedir Motosikletim var. ( Honda XL 200 )
Gezilerde, toplantılarda görüşmek dileğiyle, Allah kaza bela vermesin...

DSCN3242

Merhaba Celal kardeşim.. sende aramıza hoş geldin.. Ankara'dan çok motosikletçi arkadaşımız olmaya başladı :smiley:

Celal kardeşim.. Motosikletinin aynısının beyazı bende de var.. Umarım birgün biryerlerde karşılaşırız..

( bagaj demirini yaptırdın mı yoksa alırken üzerindemiydi? Bende yok o demir, sıkıntı yaratıyor bana )

Murat VURAL

ENDUROCULAR BURAYA......

Selamlar

ismim Hakan
27 yaşındayım
Ankara'lıyım
bilgisayar mühendisiyim

Bol bol gezmek ve görüşmek dileğiyle...

Hakan motor

Hoş gördük Procum
süleyman ve celal abilerime selam...

S3RIOUS' Alıntı:
Bu arada Prometheus'a, süleyman ve celal abilerime selam...

Aleyküm selam :smiley:
Bu arada dün görüştüğümüz gibi yönetim ile konuştum, motosiklet bölümü için ek kategoriler gelecek yakında ;)

mrtvural' Alıntı:
Merhaba Celal kardeşim.. sende aramıza hoş geldin.. Ankara'dan çok motosikletçi arkadaşımız olmaya başladı :smiley:

Celal kardeşim.. Motosikletinin aynısının beyazı bende de var.. Umarım birgün biryerlerde karşılaşırız..

( bagaj demirini yaptırdın mı yoksa alırken üzerindemiydi? Bende yok o demir, sıkıntı yaratıyor bana )

Murat VURAL

ENDUROCULAR BURAYA......
Birader, bagaj demiri falan yok, dağcılık çantamı ip ile sucuk gibi bağlıyorum, öyle idare ediyorum,
İnşallah bi yerlerde karşılaşırız...

PrometheusTR' Alıntı:
Aleyküm selam :smiley:
Bu arada dün görüştüğümüz gibi yönetim ile konuştum, motosiklet bölümü için ek kategoriler gelecek yakında ;)

hepinize de benden selam,
Pro özelden mesaj göndermişsin cevaplayamadım,
eleman 20 yıllık arkadaşım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri