Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,446
Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

cemalozan' Alıntı:
Birader, bagaj demiri falan yok, dağcılık çantamı ip ile sucuk gibi bağlıyorum, öyle idare ediyorum,
İnşallah bi yerlerde karşılaşırız...

Bende aynı şekilde yapıyorum ama yakında bu Bagaj demiri projesi hakkında çalışacam. Eğer sonuç iyi olursa sana da uydururuz bir tane..

Murat

Etiketler

İyi güzel diyonda Süleyman hoca... Nereye takacaz ya bagajı.. Bagaj demiri yada ona benzer bir aparat yok orda.. Sadece bagaj demiri için civata yerleri var. TOPCASE için orda bir bagaj demirinin olması gerekiyor... Direk çamurluğun üzerine olmuyor bir türlü.. :smiley:

Murat

Sülyman' Alıntı:
Arkaya 42 litrelik atın bir tane tapkase olsun bitsin ;D

süleymanım ben motora bisiklet havasında biniyorum,
topkase olursa tarlada nasıl yuvarlanacaz, kendimi üstünden atamam, korkarım valla .

cemalozan' Alıntı:
süleymanım ben motora bisiklet havasında biniyorum,
topkase olursa tarlada nasıl yuvarlanacaz, kendimi üstünden atamam, korkarım valla .

O da doğru aslında.. Biz şehir içinde yada şehirden şehire gezmiyoruz ki.. Bizim aldığımız yolun %90'nı dağ, bayır arazi, taş toprak..
Topcase pek bize göre değil..

Bunu daha yeni farkettim! ;)

Ben Jyrki aka "Yürki" offraodcu "since 1973" ;D

Araç park: Honda Varadero, Honda XR650 ve JEEP CJ-5

[attachment=1]

Image004

Celal ve Murat ağabey Tapkase takmayacaksanız takılan ikinci bir motor alacaksınız o zaman. ;D Hoplamak, zıplamak,uçmak çamura,,dereye girmek için
Bende ikinci motor olarak sizin motorlardan düşünmüyor değilim hani. ::smiley:

Süleyman kardeşim... Hoplama-zılamaya hemen girme ama kamp, offroad gezi, dere tepe, dağ bayır patika, taş-toprak yağmur çamuru şiddetle tavsiye ederim.. Çok şey kaçırıyorsun..

Selamlar
Murat VURAL

mrtvural' Alıntı:
Süleyman kardeşim... Hoplama-zılamaya hemen girme ama kamp, offroad gezi, dere tepe, dağ bayır patika, taş-toprak yağmur çamuru şiddetle tavsiye ederim.. Çok şey kaçırıyorsun..

Selamlar
Murat VURAL

Hoplama zıplamanın haricinde söylediklerinizin hepsini imkanlar el verdikçe arkadaşlarla zaten yapıyoruz.
Ama crosun tadı her zaman ayrı

Ben de tanıtayım bari kendimi :smiley:

İsmim Ömer, aslen Mersin'liyim fakat Ankara'da yaşıyorum
26 yaşındayım, bilgisayar mühendisiyim.
Daha 6 aydır motora biniyorum ama motorsuz geçen yıllarımın acısını çıkarmaya çalışıyorum her fırsatta :smiley:

mugshot.jpg

GomerciN' Alıntı:
Ben de tanıtayım bari kendimi :smiley:

İsmim Ömer, aslen Mersin'liyim fakat Ankara'da yaşıyorum
26 yaşındayım, bilgisayar mühendisiyim.
Daha 6 aydır motora biniyorum ama motorsuz geçen yıllarımın acısını çıkarmaya çalışıyorum her fırsatta :smiley:

mugshot.jpg

Hoşgeldin Ömerim güvercinim ;)
nasıl yanmışsın öyle :eek:

Son gezimde Hatay'da sıcağa dayanamayıp montu çıkarmış, dirsek korumayı takmıştım, kıyı şeridinden Antalya'ya, oradan içerilerden İzmir'e kadar hemen hemen hep bu şekilde sürdüm, sonuçta fırın sütlaç gibi yarısı beyaz, yarısı yanık bir şey oldum :smiley:

Atletin kenarından görülen beyazlıklar var zaten farkettiğiniz üzere, bir de dirsek koruma ve eldivenin sebep olduğu yanıklar var, zebra gibi yani kollarım, ne zamana düzelir bilmem :smiley:

img0469edq.jpg

Evet, fotoğrafçılık da var biraz, öyle kendi çapımda.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR