Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan GEZENBİLİR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1,136
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 367,445
Ynt: Motosiklet Bölümü Tanışma Platformu

HERKESE SELAMLAR..;Aranıza İzmir'den katılıyorum.ESHOT GEN. MÜD. TRAFİK BİLİRKİŞİ MOTORLU EKİP'lerde görev yapmaktaım, uzun senelerdir motosiklet kullanıcısıyım ve işim gereği
hergün kullanıyorum 12 saat haftada 6 gün.TMF İzmir Hakemlerindedim,resmi motorum cbf-500 şahsi motorum Transalp xl 650 gerçi ev alacağımdan geçtiğimiz eylül ayında satmak zorunda kaldım.Geçen yaz bir çok şehirlerdeki motosiklet festivallere katıldım,Bursa enduro,Eskişehir Emok,Balıkesir 10riders festivalleri ve birçok yakın çevrelere geziler yaptık.TURKMOK motosiklet clubünün üyesi,TRAC-İZMİR Derneği üyesi(Acil afet Haberleşme)Amatör telsizciğim (TA3AKI),MAT-İZMİR(Motorize Afet Timi)İzmir şube kurucularından(şuan bazi nedenlerden ötürü şube kapatıldı.Doğrudan daha sonra merkez olarak tekrar faliyete geçirilecek inşallah)Avcılık ve Atıcılık ilede ilgilenmekteyim,bu yüzden araziye ve Doğaya çıkmaktayız,Offroad'dada merak sarmaya başladık.Hadi hayırlısı.....:smiley:

C5 00 RESMLER 040

MOTORLU EKPLER

246930 215372888484203 3065853 n

252318 215372918484200 2640278 n

399909 10150502466253534 212516879 n

Etiketler

Merhaba arkadaşlar.
Daha dün bir adet Honda CB 125E aldım. Başlangıç motorum yani ilk motorum.
Sonrasında suzuki bandit ondan sonra da kısmetse BMW R 1200 GS.

Formu çok uzun zamandır takip ediyorum fakat motor kısmına daha önce hiç girmemiştim. Daha çok off-road kısmı ile ilgileniyorum.
Motorcu arkadaşların yapmış olduğu organizasyonlar geziler vb. aktivitelere nerden ulaşabilirim. Nasıl katılım sağlayabilirm.
Yardımcı olursanız sevinirm.

Teşekkürler,

Tayfun ÖZDEMİR

Bursa, TURKİYE

herkese merhabalar .. ilk motorumu almayı planlıyorum aklımda yamaha dragstar var bu konu hakkında bana yardım olabilir misiniz ???

Merhaba, SİMSON S51 veya S53, ruhsatlı plakalı, satışını üstüme alabileceğim bir motosiklet arıyorum, iletişim için cozbek@yandex.com

Merhaba, SİMSON S51 veya S53, ruhsatlı plakalı, satışını üstüme alabileceğim bir motosiklet arıyorum, iletişim için cozbek@yandex.com

cozbek83' Alıntı:

Buraya baktınız mı? >>> http://www.sahibinden.com/vasita?query_text=simson

__________________________ Ekleme___________________

Bakmışsınız :smiley: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-diger-markalar-simson-motosiklet-125959747/detay

Evet baktım, malesef yok :(
İnternette genel bir araştırma yaptım ama ruhsatlı plakalı satışa hazır yok :(

Merhaba ben Ozan Ozturk, Istanbul'da yasiyorum ve cok uzun zamandir hayalini kurdugum motora arabami satar satmaz kavusuyorum.20 yasindayim Ozyegin Universitesi Hukuk Fakultesin'de ogrenciyim.

mrtvural' Alıntı:
Nedir hayalindeki motosiklet Ozan Öztürk..?

Hayalimdeki motor Harley Davidson Sportster 883 Iron , önceden motor tecrübem var fakat bütçem yoktu. Şu anki arabamı satar satmaz alıcam bir tane Sayın Mrtvural :smiley:

Herkese merhabalar ben Tufan 22 yaşındayım Zonguldaklıyım Elektronik Teknikeriyim ancak şu an çalışmıyorum.Henüz bir motorum yok ancak bir Vespa px200 alacağım.Bu yüzden sizlerin aranıza katılıp keyifli zaman geçirmek isiyorum :smiley:

Merhaba, ismim Mustafa, 28 yaşındayım, özel bir şirkette satın alma uzmanıyım. İstanbul'da yaşıyorum. Geçtiğimiz hafta ilk motorum olan Suzuki Intruder VL 250 aldım. Şu anda bilgi ve tecrübeye açım, motosiklet konusunda bir sürü sorum var, tecrübeli arkadaşlardan faydalanmak isterim.
Herkese iyi forumlar.

Siteye kayıtlı herkese iyi akşamlar dilerim. Ben Çağatay Dundar, Kocaeli'de yaşıyorum. Türkchopper Motosiklet Kulübü Kocaeli İl Başkanlığını yürütmekteyim. Yakın bir süre sonra Balıkesir Edremit'e taşınacağım. Yamaha XVS 650 A Dragstar kullanıyorum. Custom, cruiser, chopper hakkında yeterince bilgi sahibi sayılırım ve bildiğim kadarını paylaşabilirim. Ayrıca bu site için emeği geçen herkese, doğal yaşam kapsamında aynı amaç, ancak farklı parkurlarda insanları bir araya getirdikleri için teşekkür eder, saygılar sunarım.

Ayvalık'tan Merhabalar, Yamaha Xt 125 X

Merhabalar, Çok yeni olarak Yamaha XT 125 X sahibi oldum. 2006 model. Çok severek aldım motorumu. Ayvalık'ta öğretmenim. Amatör kayığımla balık tutmaktan, kamptan, gezilerden büyük keyif alırım. Siteyi karavancı babam -zügurtgezenci- den tanıyordum. Herkese tekrar merhabalar, inşallah güzel paylaşımlarımız olacak...

foruma bugün üye oldum 24 yaşındayım 4 senedir motorsikletle içli dışlıyım uzun yollar gittim fakat ailevi sebeplerden motorumu sattım. bisiklete döndüm =)) vespa px200 kullandım 3 sene ve bu motor oraya gitmez denilen her yere gittim. alacaklara tavsiyemdir ;) herkese keyifli forumlar...

Slm arkadaşlar formun eski üyelerindenim 46 yaşındayım 10 yaşımdan 26 yaşıma kadar her türlü motoru kullandım 20 sene aradan sonra tekrar motora dönüş yaptım bu na sebep olan ve yaramı açan motor üreticisi bir arkadaşımın bana Trabzonda montajı yapılan ve benimde fikir babası olduğum scoterlerden birini göndermesiyle yeniden kanamaya başladı şu anda BMW1150GS arayışlarım tüm hızıyla sürüyor bu konuda her türlü tafsiye ve önerilerinize acıgım

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR