Motosiklet Fuarı - Motobike İstanbul - 2023

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Dengeliyorum.com Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 969

EtiketlerOtomobil, Karavan veya motosiklet fuarları size bir çözüme sahip olduğunuz halde yenilerini sunarak sürekli bir şeyler arzulayarak yaşamanıza neden olabilir. Bu tip harcamalar çok büyük harcamalar olduğundan aile bütçenizin dengesini bozacak işler yapmanıza neden olur. Ben artık gitmiyorum ve yeni modelleri de hiç takip etmiyorum doğrusu.
 Decathlon, kapitalizmin piyasayı dengeleyen parçası ama :smiley: Amatör kullanım için fiyat/performans oranı çok iyi.
Ona bakarsanız fuarda 50cc elektrikli motosikletler de var. Onun da fiyat performans oranı çok iyi. Ne olacak şimdi? :smiley:

Bahçenizdeki kovandan aldığınız balı bile satarken düzenin parçasısınız.
Sevsek de sevmesek de, düzen İsviçre saatinin çarkları gibi. Tıkır tıkır işliyor.
 

Otomobil, Karavan veya motosiklet fuarları size bir çözüme sahip olduğunuz halde yenilerini sunarak sürekli bir şeyler arzulayarak yaşamanıza neden olabilir. Bu tip harcamalar çok büyük harcamalar olduğundan aile bütçenizin dengesini bozacak işler yapmanıza neden olur. Ben artık gitmiyorum ve yeni modelleri de hiç takip etmiyorum doğrusu.
Evet haklısınız. Ama aynı durum markete girseniz de geçerli. Markette çeşit çeşit sucuklar, kavurmalar, pastırmalar. Ki onlar da artık bütçeyi bozar hale geldi. :smiley:
Onu kapatsan, bakkal devralacak aynı düzeni. Yani bir düzen var. Eee bir düzen varsa, neyse ...

"Otomobil, Karavan veya motosiklet fuarları size bir çözüme sahip olduğunuz halde yenilerini sunarak sürekli bir şeyler arzulayarak yaşamanıza neden olabilir." bu dediğinizi sosyal medya da yapıyor.
Kullanmıyor musunuz?
veya "fuar" kısmını çıkarıp "market" yazın. O da aynı sonucu veriyor.
Buyurun.

"Marketler, size bir çözüme sahip olduğunuz halde yenilerini sunarak sürekli bir şeyler arzulayarak yaşamanıza neden olabilir"

Pastaneler size bir çözüme sahip olduğunuz halde yenilerini sunarak sürekli bir şeyler arzulayarak yaşamanıza neden olabilir.
Bu mantıkla, istediğiniz yeri suçlayabilirsiniz. Yaklaşım çok doğru gelmedi bana ama, dilediğiniz gibi düşünmekte özgürsünüz tabii. (Özünde ne demek istediğiniz anladım, o ayrı konu)
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,095
Mesajlar
1,513,207
Kayıtlı Üye Sayımız
171,737
Kaydolan Son Üyemiz
obayazit

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULARÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

Copyright © 1999 - 2023 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status